تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 13421
تاریخ انتشار : د, 1394/10/21 - 19:48
نگرانی سرمربی تیم الوندهمدان از رفتن خلخال دشت به مرکز استان؛
سرمربی تیم الوند همدان :مردم خلخال به خلخال دشت ایمان دارند این تیم برای مردم خلخال است
ازناو: سرمربی تیم الوند همدان بعد از باخت تیمش امروز در خلخال در مصاحبه با خبرنگار ازناو در خصوص ماندگاری تیم خلخال دشت در شهرستان خلخال گفت: تیم خلخال دشت از آن مردم خلخال است.

به گزارش ازناو، محمود الماسی در حاشیه برگزاری سیزدهمین هفته فوتبال لیگ دسته دو به خبرنگار ازناو  ضمن تبریک برد خلخال دشت در مقابل تیم الوند همدان گفت: تیم خلخال دشت توانایی و استعداد صعود به لیگ دسته یک را دارد و این ظرفیت در بازی امروز از این تیم دیده شد.
وی با ابراز نگرانی از جابجایی تیم خلخال دشت وانتقال آن به شهر اردبیل  با خواهش از مسئولین  دلسوز خلخال گفت: اینکه شنیده می شود اسپانسری تیم خلخال دشت را خریداری کرده و می خواهد به مرکز استان اردبیل این تیم را انتقال دهد گفت: اسپانسر خریداری کرده که کرده تیم باید در خلخال بماند.
الماسی  گفت: حق مردم با فرهنگ خلخال را داشتن یک تیم با اخلاق همچون خلخال دشت دانست و گفت: در هر مسئولیتی هر مسئولی از رفتن این تیم جلوگیری کند و این تیم با این استعداد به عنوان نماد خلخال باید در خلخال فرهنگ ورزش را به جای جای کشور انتقال دهد.
محمود الماسی خاطر نشان کرد: ما امروز فرصت سوزی زیادی از تیم در زمین خلخال دشت در استادیوم تختی داشتیم و نتوانستیم از فرصت ها استفاده کنیم که منجر به شکست تیم الوند شد و در حال حاضر تیم خلخال دشت وضعیت خوبی دارد.
انتهای گفتگو/ خ 2

ارسال نظر