تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

فرمانده سپاه خلخال؛ دشمن در تفکر کشاندن فضای امن و آرام ایران به بحران وتشنج است و به این آرامش وامنیت کشور حسادت می کند.

به گزارش ازناو ، سرهنگ پاسدار مصطفی کریمی صبح امروز در گفتگو باخبرنگار ازناو در خلخال اظهار داشت: دشمن امروز ما در تفکر کشاندن فضای امن و آرام ایران به فضای بحران وتشنج است.

کریمی گفت: دشمن مدرن ترین تجهیزات، دقیق ترین خروجی اتاق فکر خود را با همراه ساختن ، گروهای تروریستی و تکفیری و حمایت از آنان ، نمایش آسیب های نوظهور در زمینه مد و سبک زندگی غربی به کار گرفته تا از هر سو با فشار بر کشورمان این قدرت استقامت مردم را بشکند.

کریمی گفت: دشمن باید بداند این ملت رهبری فرزانه و بصیر همچون سید علی در سکان هدایت خود دارد و تا زمانی که مردم در خط تبعیت از ولایت فقیه هستند هیچ دشمنی قدرت تعرض به این کشور را نخواهد داشت.

کریمی گفت: الحمدالله در سایه مجاهدت رزمندگان غیور کشورمان در تمامی مناطق کشور و مرزها امنیت کامل در کشورمان برقرار بوده و با نگاهی به خارج از مرزها کاملا ناامنی و ویرانی را در کشورهای همسایه خود شاهد هستیم.

کریمی به شبکه های ماهواره ای تحت حمایت استکبار برای تضعیف چهره نظام اشاره وگفت:دشمن تنها راه خود را بعد از شکست در جنگ سخت مقابل ایران و ایرانی شبکه نفوذ دانسته و سرمایه گذاری هنگفتی برای مقابله با این نظام الهی ومعنوی هزینه کرده که انتظار می رود ملت قهرمان و غیور ایران که سال ها با تلاش و مجاهدت مدافع حریم نظام و ولایت بودند باز نیز با تاسی از رهنمودهای بنیانگذار انقلاب حضرت امام (ره) و راهنمایی های مدبرانه حضرت امام خامنه ای در خط مقدم مبارزه با تفکر نفوذ حضور یابند.

کریمی گفت: در مقابل جریان نفوذ بصیرت نقش مهمی دارد وباید با بصیرت بخشی در درون خانواده‌ها و جامعه ضریب نفوذ دشمن به صفر برسد.

 انتهای مصاحبه/

ارسال نظر