تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 16925
تاریخ انتشار : د, 1395/06/29 - 15:39
نایب قهرمان مسابقاب پاراتکواندو اروپا : 4 مدال نقره و 2 مدال برنز ره آورد تیم پاراتکواندوکاران ایران است.

به گزارش ازناو ، محمود جعفرزاده دقایقی پیش در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری ازناو شهرستان خلخال اظهار داشت: تیم جمهوری اسلامی ایران در این مسابقات که در شهر ورشو لهستان برگزار شد با 6 بازیکن حضور داشت و با کسب 4 مدال نقره  و 2 مدال برنز  افتخار نایب قهرمانی نصیب این حقیر شد.

جعفرزاده گفت: در این مسابقات 32 تیم از کشورهای مختلف جهان حضور داشتند که  حریف اینجانب  در  بازی اول تکواندوکاری از ژاپن بود که با نتیجه 9 بر صفر شکست دادم و در بازی دوم به مصاف روسیه رفتم وبا نتیجه سه بر یک از سد این ورزشکار روسی گذشتم و  دربازی فینال با بازیکنی از کشور آذربایجان  هم میدان شدم که به علت آسیب دیدگی در این بازی بازی را واگذار و مدال نقره را کسب کردم .

جعفرزاده در گفتگوی اختصاصی خود از لطف مردم و مسئولین خلخال و همچنین مردم روستای اندبیل خلخال در برپایی مراسم استقبال تقدیر کرد.

جعفرزاده همچنین از زحمات اداره ورزش وجوانان ، بسیج ورزشکاران، و کارکنان ادارات شهرستان خلخال تقدیر کرد.

به گزارش ازناو ، جعفرزاده از اصحاب رسانه استان وشهرستان خلخال نیز تقدیر و گفت: در روزهای گذشته نیز با شنیدن خبر قهرمانی و نایب قهرمانی دوستانم در مسابقات پارالمپیک ریو 2016 خیلی خوشحال شدم و این قهرمانی دوستانم را نیز به مردم ورزشدوست اردبیل تبریک می گویم.

 انتهای پیام/خ2

ارسال نظر