تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 17016
تاریخ انتشار : د, 1395/02/06 - 23:48
ازناو: به خاطر عملی نشدن قول مسئولین آرزوی دیدار رهبر انقلاب بر دل پدر مادر شهیدان سید مسیح و سید شفیع محمودی مانده است.

به گزارش ازناو ، پای در دل پدر ومادری در شهر کلور بخش شاهرود خلخال نشستیم که دو شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده اند و این پدر مادر شهید در دلشان ارزوی دیدار رهبر را دارند ،  پدر و مادر شهیدان سید مسیح محمودی و سید شفیع محمودی در انتظار عملی شدن قول مسئولین برای دیدار با رهبر انقلاب هستند.

پدر شهیدان محمودی تنها آرزوی خود را دیدار رهبر انقلاب عنوان کرد و گفت: در دو ماه گذشته که آقای استاندار مهمان خانه ما بود قول داد تا این دیدار انجام شود ولی این قول عملی نشد و بنده چشم به راه هستم.

پدر شهیدان محمودی گفت: آروزی در دل ندارن و در این خانه کاه گلی که 60 سال بیشتر عمر دارد همچنان زندگی می کنم وتنها آرزویم دیدار رهبر است.

پدر شهیدان سید مسیح و سید شفیع محمودی می گویند آرزویم  در دیدار امام خمینی (ره) بر دلم ماند واینک آرزو دارم تا زنده ام رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای را از نزدیک زیارت کنم.

 این پدر با افتخار  از مسئولین تقدیر و گفت: به حول قوه خداوند از مال دنیا بی نیازم و در این خانه گذران می کنم و از مسئولین تاکنون هیچ چیز نخواسته ام و این تنها خواسته ام بود که عمل نشده است و ترس آن دارم که بی دیدن رهبرم دستم از دنیا کوتاه شود.

مادر شهیدان سید شفیع و سید مسیح محمودی از وصیت شهید مسیح محمودی سخن گفت و در سخنانش این طور بیان کرد: مادر جان سلام مرا به رهبر انقلاب برسانید و من نیز مانده ام که چگونه به این وصیت شهید عمل کنم .

مادر شهیدان محمودی گفت: تا زنده ام همچنان با همسرم برای دیدار رهبر انتظار می کشم و شوق دیدار رهبری تمام آلام و رنج هایم را از خاطرم می برد.

به گزارش ازناو: شهیدان سید مسیح و سید شفیع محمودی  فرزندان یک خانواده هستند که در سال 1363  , 1365 در منطقه هور العظیم و  شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

 به گزارش ازناو، مصاحبه امروز  با این خانواده معظم شهید تلنگری است برای مسئولین که کی می خواهند به وصیت شهدا عمل کنند و آیا خواسته این مادر و پدر معظم شهید خواسته خیلی سخت است که مسئولین نمی توانند آن را برآورده سازند.

 

 انتهای پیام / خ2

ارسال نظر