تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مسئول عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی خلخال گفت: برکت امنیت در کشور در سایه مجاهدت خاموش نیروهای امنیتی انتظامی و نظامی است.

به گزارش ازناو، حجت الاسلام علی ایمانی در گفتگوی خود با پایگاه خبری ازناو که با محوریت گرامیداشت هفته ناجا انجام شد  با تبریک هفته ناجا به سبزپوشان ولایت  نعمت امنیت در کشور  را در سایه مجاهدت خاموش نیروهای نظامی ، امنیتی و  انتظامی   است.
ایمانی گفت: نعمت امنیت به این راحتی به دست نیامده  ودر راه کسب آن بیش ازهزاران شهید از اقشار مختلف جامعه ایفای نقش کرده است.
ایمانی مردم شهرستان خلخال را قدردان نعمت امنیت دانست وگفت: در آستانه ماه عزای حسینی هستیم و اگر امروز به راحتی در عزاداری ها حضور داریم و اگر می توانیم آزادانه شعائر اسلام را اجرا کنیم به برکت همین امنیت است.
وی افزود: پیامبر مکرم اسلام حضرت محمد (ص) در روز های اول ماه مبارک رضا دست ها را بالا بردند و فرمودند  اللهم اهله بالامن والایمان ، خدایا به ما امنیت عنایت فرما که ایمان هم در سایه امنیت به ملسهء ظهور می رسد.
ایمانی افزود: نیروهای انتظامی شهرستان خلخال با تبعیت از ولایت مطلقه فقیه والگو قرار دادن حضرت سید الشهدا (ع) که همه داشته هایش را در کف اخلاص گذاشت و تقدیم اسلام و خدای متعال کرد همواره به طور شبانه روزی در تلاش هستند تا مردم شریف شهرستان خلخال در منازل، در فضای کسب و کار، در مراودات اجتماعی احساس امنیت کامل کرده و در آرامش زندگی کنند.
مسئول عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی خلخال گفت: حوزه عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی خلخال نیز در تلاش است تا با تعمیق باور های دینی و بالا بردن معنویت پرسنل خدوم ناجا ، تقویت بینش سیاسی با عنوان پلیس اسلامی انقلابی در خدمت جامعه باشد.
وی یاد وخاطره  شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای نیروی انتظامی گرامی داشت  و بر ضرورت ادامه راه شهدا و حفظ دستاورد امام (ره)  تاکید کرد.
 خلخال / خ2
 

ارسال نظر