تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 17295
تاریخ انتشار : د, 1395/08/03 - 15:54
ازناو: 5 نفر از اعضای یک خانواده 11 نفری در خلخال با بهره گیری از تسهیلات اقتصاد مقاومتی به خودکفایی رسیدند .

به گزارش ازناو ،حسین علیزاده یکی از اعضای خانواده آقای علیزاده در شهرک آزادگان خلخال است که با بهره گیری از یک فقره تسهیلات 25 میلیون تومانی بسیج سازندگی سپاه ناحیه خلخال توانسته است به همراه 4 برادر تحصیلکرده وبیکار خود فضای کسب و کار سالم تولید لبیات را راه اندازی کند.

اقای علیزاده در گفتگوی خود با پایگاه تحلیلی خبری ازناو خلخال ضمن اشاره به این موضوع که از خانواده خود 5 برادر بیکار داشته و که از سال 1390 به دنبال کسب و کار بوده اند و لی موفق نشده اند و در سال 1395 با حمایت بسیج  سازندگی بالاخره موفق به اشتغال در زمینه تولید لبنیات و عرضه آن به بازار شدند.

علیزاده ضمن تقدیر از حمایت بسیج سازندگی سپاه ناحیه شهرستان خلخال از جوانان در زمینه اشتغال گفت: جوانان فکر نکنند و منتظر این نمانند که شغل دولتی و پشت میزنشینی فراهم است و کارمند خواهند شد وباید با توکل به خدا با مراجعه به بسیج سازندگی و ارائه زمینه شغلی خود از حمایت های بسیج سازندگی بهرمند و با بالا زدن آستین ها کار را شروع و مثل خانواده ما موفق خواهد شد.

علیزاده ضمن اظهار خوشحالی از این که در حال حاضر روزانه بیش از یک تن محصولات لبنی تولید و به بازارهای داخل استان و خارج از استان در شهرهای تهران – کرج و رشت  می فروشند گفت: بنده به همراه برادرانم تمامی توان خود را به کار خواهیم گرفت تا انشا الله  ضمن توسعه واشتغالزایی برای سایر افراد زمینه تولید چند برابری را افزایش دهیم.

به گزراش ازناو ، آقای علیزاده به همراه اعضای خانواده 11 نفری خودهم اکنون از زندگی خود راضی و از فضای کسب و کار ایجاد شده برای خود اظهار رضایت می نمایند.

ارسال نظر