تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18010
تاریخ انتشار : چ, 1395/10/15 - 07:48
شبکه اجتماعی سلام امنیت مطلوب برای کاربران فضای مجازی را دارد و جوانان ایرانی باید در استفاده از شبکه های مخرب اجتماعی غربی پرهیز نمایند.

به گزارش ازناو ، سرهنگ پاسدار مصطفی کریمی  گفت: شبکه اجتماعی سلام دارای امنیت مطلوب برای کاربران فضای مجازی  در کشور است.

وی با اشاره به پروژه نفوذ غربی ها در تفکر جوانان ایرانی گفت: دشمن در چالشی جدید از یک دهه گذشته با تولید انواع نرم افزار ها، بدافزارها و جدیدا نیز با راه اندازی شبکه های اجتماعی مخرب و خانمان برانداز قصد  زودن هویت از جوانان ایرانی را دارد.

کریمی با اشاره به مزایای شبکه های اجتماعی در خصوص اطلاع رسانی و تبلیغات گسترده در فضای مجازی گفت: متاسفانه در کنار مزایای اندک خود معایب فراوانی از جمله فعالیت سرویس های جاسوسی غرب دراین شبکه ها به صورت گسترده به چشم دیده می شود.

وی افزود: به دلیل اینکه سرور های شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام واینستاگرام در خارج کشور در حال فعالیت و در دسترس دشمنان انقلاب اسلامی قرار دارد گفت: شبکه اجتماعی سلام ایرانیان و سروش  شبکه های اجتماعی امن در داخل کشور هستند که با  تلاش وهمت جوانان ایرانی راه اندازی شده و همان قابلیت شبکه های اجتماعی غربی را داشته و کاربرد آن نیز راحت تر و از لحاظ امنیت نیز در ضریب بهتری قرار دارد.

وی از خانواده ها خواست با پرهیز از شبکه های اجتماعی همچون تلگرام و اینستا گرام که این روز ها بیشترین آسیب را به جامعه جوانان وخانواده ها وارد کرده از شبکه های ایرانی معتبر همچون سلام استقبال و با نصب نرم افزار این شبکه بر روی تلفن های همراه و نسخه رومیزی آن در رایانه های خود دست دشمنان قسم خورده این نظام را از کشورکوتاه کنند.

به گزارش پایگاه خبری ازناو خلخال ، نرم افزار شبکه اجتماعی سلام به صورت رومیزی ودستکتاپ  در سایت خبری ازناو خلخال بارگزاری خواهد شد که قابل دانلود و نصب بر روی رایانه وگوشی تلفن همراه خواهد بود.

ارسال نظر