تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 19876
تاریخ انتشار : چ, 1396/03/31 - 08:06
فرمانده سپاه خلخال گفت: حضور در روز قدس پاسخ دندان شکن مسلمانان جهان وایران به شرارت صهیونیست هاست.

 به گزارش ازناو ، سرهنگ دوم جهانبخش عطایی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری ازناو خلخال ضمن تاکید بر حضور حداکثری اقشار مختلف مردم و بسیجیان در راهپیمایی روز جهانی قدس ، روز همبستگی و حمایت از مردم مظلوم فلسطین گفت: حضور در روز قدس پاسخ دندان شکن به شرارت رژیم غاصب صهیونیستی  از سوی مسلمانان جهان ومخصوصا مردم ایران است.

عطایی با اشاره به شرایط به وجود آمده در منطقه و همراهی ایادی استکبار و داعش و آل سعود در منطقه که به نظر افکار پوچ خودشان  تفکر بحران سازی در منطقه و مخصوصا کشور ما را در سر دارند گفت:  با نگاه به این جریانات اهمیت حضور در روز قدس دو چندان می شود.

عطایی گفت: مردم شهرستال خلخال همسو با مردم استان اردبیل و سراسر کشور  بیشتر از سال های گذشته در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در خیابان ها حضور خواهند یافت و بار دیگر ضمن تجدید میثاق با آرمان ولایت و رهبری ایران درحمایت از مظلومین فلسطین ، حمایت خود را اولین قبله مسلمانان جهان به نمایش خواهد گذاشت.

عطایی گفت: حضور پراقتدار ملت ایران نمایشی از عزم وحدت محور ملت ایران در روز قدس خواهد بود که قدرت ایران اسلامی را در سراسر جهان به رخ دشمنان نظا م خواهد کشید.

انتهای پیام / خلخال

 

 

ارسال نظر