تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 20218
تاریخ انتشار : ش, 1396/05/07 - 17:28
مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل گفت:مقدمات انتقال زمین به قهرمان ورزشی از سوی شهردار خلخال با جدیت در حال انجام است.

به گزارش ازناو ،دکتر ایوب بهتاج عصر امروز درگفتگوی حضوری با خبرنگار پایگاه خبری ازناو خلخال در خصوص اینکه آیا قول مسئولین در خصوص واگذاری زمین به نام قهرمان ورزشی " عبدالله حیدری تیل " انجام گرفته یا نه گفت: اینکه در فضای مجازی و برخی با شایعه سازی می گویند قول مسئولین عمل نشده است کاملا کذب است و با تلاش شهردار خلخال و اقدامات انجام شده از سوی این شهرداری و اداره کل ورزش جوانان استان و شهرستان خلخال به این قول عمل شده و زمین به زودی به قهرمان تحویل داده خواهد شد.

 ایوب بهتاج  گفت:  مقدمات  انتقال زمین به قهرمان ورزشی از سوی شهردار خلخال در حال انجام است و مردم شایعات فضای مجازی را باور ننمایند.

وی با اشاره به شایعات در فضا ی مجازی بر اینکه قول های داده شده در خصوص واگذاری زمین عمل نشده گفت: جای تقدیر دارد که شهردار خلخال با جدیت پیگیر این موضوع د رکنار اداره کل ورزش جوانان استان و شهرستان بوده که مراحل انتقال ثبتی زمین با عنایت شهردار خلخا ل در حال انجام بوده و مردم شایعات را قبول نکنند.

وی با تقدیر از زحمات عبدالله حیدری تیل در برافراشته نمودن پرچم پرافتخار کشورمان و همچنین افتخار آفرینی برای مردم استان گفت: جای تقدیر از مسئولین شهرستان خلخال داردکه در مراسم استقبال به شایستگی از این قهرمان استقبال کرده و بی گمان پیگیر حل مشکلات خانواده این قهرمان خواهند بود.

بهتاج از تلاشهای پایگاه  پایگاه خبری ازناو شهرستان خلخال در  پوشش مسابقات بسکتبال شمالغرب کشور و مسابقات بدمینتون انتخابی استان تشکر کرد.

 مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل راهیابی تیم بسکتبال استان اردبیل را با همراهی ورزشکاران خلخالی در این رشته به مسابقات کشوری بسکتبال جوانان تبریک و گفت: امروز نیز شاهد موفقیت ورزشکاران بدمینتون شهرستان خلخال برای راهیابی به مسابقات کشوری و شمالغرب بودیم که جای تقدیر از اداره ورزش شهرستان و هیات بدمینتون را دارد.

انتهای پیام / خلخال

ارسال نظر