تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 20430
تاریخ انتشار : د, 1396/03/01 - 08:39
رئیس هیات تیراندازی خلخال گفت: رشته تیراندازی به اهداف پروازی وارد دهمین سال فعالیت خود شد

 به گزراش ازناو ، بهرام نقی زاده رئیس هیات تیراندازی شهرستان خلخال گفت: رشته تیراندازی به اهداف پروازی در سطح استان اردبیل اولین بار درسال 1387 پایه ریزی و در سال 1386 آغاز به کار کرد که شهرستان خلخال اولین شهرستان دارای این هیات بود که دارای امکانات مجهز بود.

وی افزود: از اول برگزاری کلاس های آموزشی به اهداف پروازی " تراپ" و اهداف ثابت بیش از 300 نفر در شهرستان خلخال از آموزش های حرفه ای تیراندازی به صورت ئئوری و عملی برخوردار و در مسابقات کشوری و استانی حائز مقام شده اند.

نقی زاده با تقدیر از تلاش های نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس  ، فرماندار و رئیس اداره ورزش وجوانان گفت: هیات تیراندازی شهرستان خلخال در بین تمامی هیات های تیراندازی استان اردبیل یکی از فعالترین و باسابقه ترین است و در طول سال ها تلاش شده است که تیراندازی ماهر برای امور ورزشی ومسابقات تربیت شود که تربیت تیرانداز و برگزاری مسابقات مختلف  به غیر از شهرستان خلخال نه تنها در سطح استان و بلکه در سایر شهرستان ها نیز امکان پذیرنبوده است و اگر بوده در سطح شهرستان اردبیل به تعداد انگشتان دست دیده شده است.

وی افزود: یکی از مهارت های مهمی که تاکید اسلام و رسول مکرم اسلام بر آن بوده فراگیری مهارت تیراندازی بوده که یکی از الویت های هیات تیراندازی آموزش مناسب در تمامی سنین است.

نقی زاده از برگزاری مسابقات تیرانداز به اهداف پروازی به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن خبر داد وافزود: دراین مسابقات که در گردنه الماس برگزار شد در پایان پس از یک رقابت شیرین و تنگاتنگ بین تیراندازی شهرستان خلخال  در ماده تراپ اقایان شایان نقی زاده ،داریوش سبحانی و علی نعمتی منصور بترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند .

رئیس هیات تیراندازی شهرستان خلخال گفت : در طول 5 ماه امسال بیش از 10 دوره مسابقه تیراندازی به اهداف پروازی و دو جشنواره تیراندازی در خلخلا برگزار که بالغ بر 20 میلیون ریال جوائز نیز از سوی خیرین ورزشی تامین وا هدا شده است.

نقی زاده در پایان گفتگوی خود با خبرنگار پایگاه خبری ازناو اظهار داشت: سابقه ورزشی تیراندازی خلخال در سطح استان در بالاترین سطح از همه شهرستان بوده و در چندین دوره نیز طبق مستندات در جشنواره های کشوری تیراندازی خلخال حضور داشته اند.

انتهای پیام /خلخال

 

ارسال نظر