نمایش 1 - 10 از 11
مصاحبه وگفتگو/
مصطفی مرادخانی /دکتر ایوب بهتاج
مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل گفت:مقدمات انتقال زمین به قهرمان ورزشی از سوی شهردار خلخال با جدیت در حال انجام است.
افتخاری دیگر برای استان اردبیل؛
سید مصطفی مرادخانی
نایب قهرمان مسابقاب پاراتکواندو اروپا : 4 مدال نقره و 2 مدال برنز ره آورد تیم پاراتکواندوکاران ایران است.
نگرانی سرمربی تیم الوندهمدان از رفتن خلخال دشت به مرکز استان؛
سید مصطفی مرادخانی - ازناو
ازناو: سرمربی تیم الوند همدان بعد از باخت تیمش امروز در خلخال در مصاحبه با خبرنگار ازناو در خصوص ماندگاری تیم خلخال دشت در شهرستان خلخال گفت: تیم خلخال دشت از آن مردم خلخال است.
مهدی ربیعی
ازناو:مصاحبه با رئیس هیئت والیبال شهرستان خلخال
ربیعی
از نا و:موسی زاده مدیرآکادمی فوتبال خلخال گفت :موضوع مدارس فوتبال با حضور حداکثری توسط مربیان دارای مدرک مربیگری از اول خردادماه در شهرستان خلخال کلید خورد.
ربیعی
ازناو:عجیب است! یحیی گل‌محمدی گل به خودی زد؛ گلش هم پذیرفته شد اما کسی او را به خاطر آن گل به خاطر نمی‌آورد اما من گل به خودی زدم و داور هم حساب نکرد اما همه من را به خاطر آن گل به یاد می‌آورند!
مصاحبه اختصاصی ازناو با ناصر نیک پور کارشناس تربیت بدنی ومربی فوتبال
با توجه به عدم موفقیت نماینده شهرستان خلخال در مسابقات فوتبال وباتوجه به مسائلی که پیرامون فوتبال شهرستان خلخال مطرح است ، لازم دانستیم تا مصاحبه ای را با ناصرنیک پور از نخبگان و مربیان فوتبال شهرستان انجام دهیم تا شاید مشکلات به وجود آمده در این حوزه مشخص وراه کاری ارائه شود.
وحید هاشمیان گفت: کی‌روش را مجبور کردیم که نتیجه‌گرا شود ولی اگر نگاه کنیم او در پرونده‌اش موفقیت در تیم جوانان پرتغال را دارد. او مربی بازیکن‌سازی است ولی به نظر من ترسیده. الان می‌گوید چرا باید برنامه‌ریزی کنم؟ اگر او دست به جوانگرایی می‌زد، همین شما مطبوعات پشت‌سرش می‌ایستادید؟

صفحه‌ها