نمایش 1 - 10 از 12
مصاحبه و گفتگو/
سید مصطفی مرادخانی /ازناو
مسئول عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی خلخال گفت: برکت امنیت در کشور در سایه مجاهدت خاموش نیروهای امنیتی انتظامی و نظامی است.
فرمانده سپاه خلخال؛
مرادخانی - ازناو
فرمانده سپاه خلخال گفت: اشاعه تجمل گرایی و فرهنگ غربی عمده هدف دشمن در مبارزه با کشور ماست.
با هر زبانی می توان از غزه حمایت کرد
وب سایت تحلیلی خبری ازناو درگفتگو با کاریکاتوریست خلخالی
ازناو: کاریکاتوریست خلخالی درمصاحبه با ازناو از هنر کاریکاتور خود در حمایت از مردم غزه سخن گفته است
گفتگو با مسئول موسسه فرهنگی قرآن وعترت نسیم وحی خلخال
سید مصطفی مرادخانی
ازناو: موسسه فرهنگی قرآن وعترت نسیم وحی خلخال به عنوان یکی از بزرگترین موسسات قرآن کشور در حال فعالیت در شهرستان خلخال بوده که در سال گذشته نیز از سوی معاونت قر آن وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی کشور به عنوان موسسه قرآنی برتر معرفی شده است
گفتگو با بازیگر نقش باران؛
ازناو:«آزاده زارعی» بازیگر نقش باران در سریال «آوای باران» از اتفاقاتی که در مواجهه با مردم برایش می‌افتد، گفت و اینکه «سیندرلا» آخر سریال همه را غافلگیر می‌کند.
ربیعی
ازناو: منابرچوبی از مهمترين آثار دوران اسلامي در ايران می باشند كه خلاقيت ها، نوآوري ها و زيبايي هاي هنر کار با چوب را به نمايش ميگذارند.منبر مشکول نیز یکی از این آثار می باشد که در این زمینه گفتگویی انجام داد یم با مصطفی ملکی محقق و پزوهشگر که تحقیقاتی در این ضمینه انجام داده .
مصابه با پژوهشگربرتراستان از شهرستان خلخال
همشهری
پری ملکی گلندوزمتولد1366ازروستای گیلاندوزتوابع شهرستان کوثروساکن خلخال است.وی دانشجوی مهندسی نرم افزاراست وعناوینی مانند"مولف وپژوهشگربرتراستان وبرگزیده "جشنواره تالیفات "کتاب برتر"دریازدهمین جشنواره دانشجویان ممتاز"مبتکر"ونوآوربسیجی استان راکسب کرده است ...
مسعودده‌نمکی درباره آخرین فیلمش با نام «رسوایی» به برخی حاشیه های این فیلم و نحوه انتخاب بازیگران و نظرات درباره آن پرداخت.
از خاطرات من در زندان قصر روز عاشوراست، در تمام بندهای زندان دکه ای وجود داشت که در آن انواع لوازم مورد نیاز مانند تیغ ژیلت به فروش می رسید. آن روز عده زیادی از زندانی ها وسط موی سرشان را تراشیده بودند تا بتوانند مراسم قمه زنی را انجام دهند و چون قمه ای وجود نداشت با تیغ ژیلت این کار را انجام دادند.
فیلم جدید هالیوود به نام آرگو، داستان فرار ۶ آمریکایی را در جریان تسخیر سفارت آمریکا به دست معترضان و تظاهرکنندگان ایرانی و گروگان گیری بیش از ۵۰ نفر از کارمندان سفارت را نشان می دهد. در سی و سومین سالگرد تسخیر سفارت آمریکا در ایران، کن تیلور، سفیر وقت کانادا در ایران از نقش کشورش در فرار آمریکایی ها در آن زمان می گوید و اینکه چگونه بوده که این روایت در فیلم "آرگو" منعکس نشده است.

صفحه‌ها