تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 10248
تاریخ انتشار: پ, 1394/02/03 - 23:54
ازناو: وب سایت تحلیلی خبری ازناو چهار ساله شد و هم اکنون یکی از سایت ‌های مفید برای شهروندان خلخالی در سراسر کشور است.

 به گزارش ازناو،  وب سایت تحلیلی خبری ازناو شهرستان خلخال از اواخر سال 1389 با یک قالب ساده با همکاری دوستان و مسئولیت مهندس مهدی ربیعی از مدرسان دانشگاه‌آزاد اسلامی و پیام نور خلخال آغاز به کار کرد و پس از آن با تلاش‌های فراوان در جهت توسعه وا رتقا سایت ازناو حمایت‌های دوستان و شهروندان منجر به شناخته شدن وب سایت ازناو به عنوان یک سایت استانی شد.

 

هم اکنون این وب سایت با اختصاص بیشترین علاقمند به فضای مجازی درشهرستان خلخال و مرکز استان یکی از سایت های خبری به روز می باشد.

هم اکنون چهارسال ازآغاز به کار این سایت می گذرد و جای دارد که از تلاش‌های زحمتکشان این سایت که از زمان پایه ریزی این سایت همکاری مستمر با تحریریه وب سایت ازناو داشتند تقدیر و تشکر نمایم .

شهروندان خلخالی می توانند مطالب خود را در قالب مقاله ، دل نوشته و یاداشت را به آدرس ایمیل

aznavkhalkhal@chmail.ir   ارسال نمایند تا در وب سایت تحلیلی خبری ازناو با نام فرستنده مطالب درج شود.

در تلاش هستیم در سال جدید با یک تغییر اساسی در قالب سایت و همچنین به روز رسانی سریع آخرین اطلاعات و اخبار شهرستان خلخال در خدمت شهروندان باشیم.

بخش با شهروندان در شهر خلخال- بخش با شهدای شهرستان در حال ویرایش بوده  و ما همچنان منتظر عکس های زیبای ارسالی شما شهروندان از گوشه گوشه شهرستان زیبای خلخال برای گالری تصاویر وب سایت ازناو هستیم . دستان پرمهرتان را به گرمی می فشاریم. – مدیر مسئول ازناو

 با تشکر از دوستان عزیزی که با راهنمایی‌های ارزشمند آنها سایت ازناو بال و پر گرفت مخصوصا دوست عزیز علی شفیعی که زحمات زیادی را متحمل و از  همکاری این عکاس و هنرمند خلخالی نهایت تشکر را دارم .

انتهای پیام/

ارسال نظر