تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 10573
تاریخ انتشار: چ, 1394/02/23 - 15:26
ازناو: درآستانه مبعث حضرت رسول اکرم (ص) مراسم اختتامیه فعالیت های سالانه تشکیلات دانش آموزی پیشتازان در مدرسه شهدای هفت تیر خلخال برگزار شد

به گزارش ازناو ، در آستانه مبعث حضرت رسول اکرم (ص) مراسم اختتامیه  فعالیت های سالانه تشکیلات دانش آموزی پیشتازان با حضور مسئولین استانی از اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل  در مدرسه شهدای هفت تیر خلخال برگزار شد.

در این مراسم حسین حامدی، معاونت پرورشی و تربیت بدنی مدیریت  آموزش و پرورش شهرستان خلخال در سخنانی هدف از اجرای این مراسم را بالا بردن روحیه اجتماعی دانش آموزان و تقویت بستر فعالیت های اجتماعی در سال همدلی و همزبانی عنوان نمود.

وی در گفتگو با خبرنگار وب سایت تحلیلی خبری ازناو گفت: دانش اموزان با دیدن این برنامه در برنامه ها وفعالیت های مختلف اجتماعی  مشارکت کرده و کمک به همنوع ، حسن تعاون و تعاون و مشارکت در برنامه ها ونظم در فعالیت های گروهی  را تمرین کردند.

در این مراسم برنامه های همچون برنامه حاملان قرآن توسط پیشتازان دبستان هفت تیر ، احترام و گارد پرچم و سوگند پرچم ، قرائت نمونه از فعالیت پیشتازان در خصوص درختکاری، شرکت در نماز جمعه ، پاکسازی محیط زندگی و مدرسه ، پیاده روی،اجرای مسابقه فرهنگی انجام و از سوی معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش ناحیه خلخال از 5 دانش آموز تجلیل شد .

 تصاویری از این مراسم در دبستان هفت تیر به همت مسئولین این مدرسه :

 

انتهای پیام /

 

ارسال نظر