تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 12090
تاریخ انتشار: ي, 1394/06/15 - 10:22
ازناو: معاون فرماندار خلخال از برگزاری همایش مهدویت و تشکیل کانون هویت و مهدویت در خلخال خبر داد

 به نقل از ازناو، جابر قربانزاده در نشست با خبرنگاران از تشکیل کانون مهدویت وو هویت در خلخال خبر داد.

قربانزاده تصریح کرد: در کنار افتتاح این کانون  همایش هویت و مهدویت نیزدر خلخال با حضورامام جمعه اردبیل برگزار خواهد شد که انتظار داریم این همایش با پوشش مطلوب رسانه‌ای فرهنگ دینی اسلامی بهتر، در بین خانواده‌ها رایج و نهادینه شود.

معاون فرماندار خلخال ضمن تاکید بر تلاش خبرنگاران در عرصه اطلاع رسانی و انتقال آثار مثبت این همایش از طریق اخبار در سایت‌ها و خبرگزاری ها گفت: بیشتر جوانان در حال حاضر راغب به حضور در فضاهای مجازی وصفحات وب و اینترنت هستند و از این رو انتظار داریم که این همایش در کوتاهترین زمان در فضاهای مجازی و صفحات سایت‌ها بارگذاری تا تاثیرگذاری مطلوب خود را ایفا کند.

قربانزده گفت: در کنار برگزاری این همایش سال تحصیلی جدید حوزه علمیه جعفریه خلخال و حوزه علمیه فاطمه الزهرا (س) خلخال شروع خواهد شد.

قربانزاده با اشاره به حضور آیت الله سید حسن عاملی در مراسم افتتاحیه سال تحصیلی جدید حوزه‌های علمیه خواهران و برادران خلخال گفت: آیت الله عاملی سخنران همایش کانون مهدویت خلخال است.

به گزارش ازناو، مراسم افتتاحیه کانون مهدویت و هویت در روز چهارشنبه برگزار و همایش مهدویت نیز همزمان با این مراسم در محل مجتمع ارشاد خلخال برگزار خواهد شد.

انتهای خبر/خ 2

ارسال نظر