تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 12281
تاریخ انتشار: ج, 1394/07/03 - 14:20
ازناو: خطیب موقت نماز جمعه خلخال گفت: رژیم‌ال سعود توان مدیریت حجاج حرم امن الهی را ندارد و مسئولیت به خطر افتادن جان حاجیان رژیم آل سعود است.

به گزارش ازناو، حجت الاسلام والمسلمین سید محسنی محسنی در خطبه های نماز جمعه امروز خلخال با تسلیت در گذشت حجاج حرم امن الهی در صحرای منا گفت: رژیم آل سعود توان و مدیریت حجاج حرم امن الهی را ندارد.

محسنی ضمن اظهار تاسف از مدیریت ضعیف و نالایق رژیم آل سعود گفت: در حوادث اخیر مسئولین عالی رتبه کشورمان به خوبی وارد شده اند و انشالله روزی شاهد از بین رفتن رژیم آل سعود خواهیم بود.

امام جمعه موقت خلخال با اشاره این موضوع که حج متعلق به تمام مسلمین جهان است گفت: مسئول امنیت حجاج در کشور عربستان به عهده این رژیم نالایق بوده که نتوانست مدیریت کند.

محسنی بااشاره به اهمیت موضوع حجاب واخلاق اجتماعی گفت: خانواده‌ها باید متوجه باشندکه با یک چهره گشایی یک فرد و رواج بی حجابی در جامعه غربی‌ها موفق می شوند و باید مردم در حفظ این نماد در تربیت فرزندان در درون خانواده ها کوشا باشند و از بی عفتی ها در جامعه پرهیز نمایند.

محسنی تاکید کرد: اگر امروز شاخ به شاخ با دشمن در مورد مسئله حجاب پافشاری می کنیم این است که دشمنان حجاب جامعه را هدف قرار داده و در فکر حذف این نماد هستند.

محسنی گفت: با اظهار تاسف در گذر خیابان‌ها و با دیدن چهره‌های بی حجاب دختران و زنان می‌شود گفت: که این نوع افراد بی حجاب پدر و مادر و برادری ندارند که حافظ حجاب آنها باشند.

محسنی در بخش دیگری از سخنان خود به برخی از رسوم غلط در جامعه اشاره کرد گفت: بعضا دیده می شود موسیقی و صداهای حرام تا ساعت‌های سه ، چهار و پنج بامداد در کوچه ها وخیابان ها شنیده می شود ولی هیچ کس اعتراضی ندارد ولی بعضا عده ای که در جامعه قدرت فکر کردن ندارند به پخش چند دقیقه‌ای اذان در محلات و مساجد اعتراض می کند که این قابل قبول یک جامعه اسلامی نیست.

محسنی گفت: با کمال تاسف تلاش غرب به جایی رسیده که ماهواره این دشمن خانواده‌ها حتی در چادرهای عشایری هم به چشم می خورد که باید مسئولین متوجه این خطرات و هجوم نرم دشمن در جامعه باشند.

امام جمعه موقت خلخال یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشت و بر لزوم حفظ دستاورد های هشت سال دفاع مقدس در جامعه و انتقال این ارزش متعالی به نسل‌های نو  تاکید کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر