تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 12790
تاریخ انتشار: ج, 1394/08/29 - 17:53
ازناو: همزمان با آغاز هفته مبارک بسیج خانه نخبگان علمی بسیج سپاه خلخال شروع به کار کرد.

به گزارش ازناو ، در این مراسم سرهنگ مصطفی کریمی فرمانده سپاه ناحیه خلخال باتبریک آغاز هفته بسیج و گرامیداشت این هفته و تقدیر از کلیه بسیجیان با اشاره به اهداف بسیج در توسعه علمی، اقتصادی، سیاسی  فرهنگی وکشور گفت: توانمندی بسیج باید در تمامی عرصه به کار گرفته شود
وی استفاده از منابع انسانی توانمند در فکر و عمل را مهم توصیف کرد و افزود: به منظور اثر بخش بودن نیروی انسانی در عرصه های عمل سازماندهی فرهیختگان و نخبگان و خبرگان و دانش آموختگان بسیجی اهمیت دارد.
کریمی گفت : نخبگان و دانش آموختگان بسیجی می توانند با شناسایی مشکلات شهرستان با توجه به منابع ها و ظرفیت های موجود مسئولین را در حل مشکلات یاری نمایند.
فرمانده سپاه خلخال هدف از تشکیل خانه نخبگان بسیج را حل مشکل حوزه علمی آموزشی و پژوهشی شهرستان عنوان کردو گفت: انتظار می رود نخبگان با ظرفیت علمی وپژوهشی بتوانند در کنار مسئولین دستگاه های اجرایی و علمی  بر مشکلات فائق آیند.
وی گفت: این تشکل به عنوان یک خانه فکر در جذب و ساماندهی و تاثیرگذاری نخبگی و دانش در شهرستان عمل خواهد کرد.

در ادامه فاضل احدی مسئول بسیج علمی و پژوهشی و فناوری سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل نیز توسعه بسترهای علمی  و پژوهشی را یکی از ملزومات  جامعه امروز عنوان کرد و بر حمایت از این تشکل ها تاکید کرد.

انتهای پیام / خ 2

 

خانه نخبگان،  بسیج سپاه خلخال، آغاز به کار
خانه نخبگان،  بسیج سپاه خلخال، آغاز به کار
خانه نخبگان،  بسیج سپاه خلخال، آغاز به کار
خانه نخبگان،  بسیج سپاه خلخال، آغاز به کار
ارسال نظر