تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 17686
تاریخ انتشار: پ, 1395/09/11 - 14:33
ازناو:رئیس اداره ورزش وجوانان خلخال از انتصاب رئیس جدید هیات موتورسواری واتومبیل رانی خلخال خبر داد.

به گزارش ازناو ، سید ناصر میرمرسلی در نشست با رئیس هیات موتورسواری و اتومبیل رانی استان اردبیل از انتصاب رئیس جدید این هیات ورزشی در خلخال خبر داد .

میرمرسلی گفت: در سال 1388 تا 1390 فعالیت های شایسته ای در زمینه مسابقات موتور سواری و اتومبیل رانی صورت گرفته و این هیات نیازمند تامین زمین برای ساخت پیست است.

وی به تفرجگاه اندبیل و الماس خلخال اشاره و کرد وگفت: شهرستان خلخال ظرفیت های عظیم و توانمندی در زمینه گردشگری ورزشی دارد و این ظرفیت مطمئنا با ساخت یک پیست موتور سواری استاندارد در خلخال  رونق خواهد یافت. میرمرسلی گفت: تمرینات موتور سواری در پیست قدیم موتورسواری خلخال که در کنار دست جاده روستای زاویه سادات بوده انجام می شده و به دلیل اینکه واحد های تجاری و تولیدی و دامداری در این محل احداث شده  متاسفانه امکان تمرین مطلوب برای  هیات وجود ندارد.

میرمرسلی از ساماندهی  28 موتور سوار در هیات ورزشی موتورسواری و اتومبیل رانی شهرستان خلخال خبر داد وگفت: انتظار داریم مدیریت جدید هیات تلاش لازم برای حضور افرادسازماندهی شده برای حضور در مسابقات تلاش نمایند.

وی این ورزشی را ورزشی سنگین و پرخطر عنوان و از همه اعضای عضو در هیات موتورسواری شهرستان خلخال خواست تا رعایت جان خود در تمرینات بنمایند.

به گزارش ازناو ، اسمائیل شجاعی به عنوان رئیس هیات موتورسواری و اتومبیل رانی خلخال انتخاب شد.

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

دیدگاه‌ها

به گزارش شباب کانون شهید بابایی خلخال با حضور مدیران مدارس دوره دوم متوسطه خلخال دوره توانمند سازی مدیران مدارس در مقابل جنگ نرم دشمن درکانون شهیدباهنر برگزار شد..، در این دوره سرهنگ دوم پاسدار جهانبخش عطایی درخصوص فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر ازدیاد جمعیت کشور مطالبی را عنوان نمود. محمد حیدری کارشناس فضای مجازی در خصوص آسیب های بازیهای رایانه ای و مخاطرات شبکه های اجتماعی سخنانی را عنوان و از خانواده خواست تا در محیط زندگی مراقب فرزندان خود در فضای مجازی باشند. سیدولی الله کسایی کارشناس امور فرهنگی راجع به آسیب های ماهواره بر روی خانواده و جامعه و همچنین مهندسی فرهنگی سخنانی را گفت.
ارسال نظر