تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18011
تاریخ انتشار: چ, 1395/10/15 - 08:24
ازناو، نماینده عزیز وقت شما برای پیگیری امورات مردم در مجلس است نه برای صرف زمان برای یک عکس یادگاری با وزرا و مقامات.

به گزارش ازناو ، ملت ایران در چندین دوره  از انتخابات مجلس به نمایندگان خود اعتماد کرده و کسانی را برگزیده اند که باید در خدمت مردم وپیگیری مشکلات آنان باشند .

ولی جای تاسف دارد که نمایندگانی هنوز با صرف زمانی زیادی که متعلق به مردم است منتظر عکس انداختن با وزرا و مقامات هستند و فراموش کردند که در شهرستان و حوزه انتخابیه خود چه مشکلاتی که بر زمین مانده است ، بهتر نبود اول به تکلیف خود در قبال قولی که به مردم داده اید عمل کنید و سپس برای عکس انداختن زمان زیاد است.

شاید بهتر است نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی بدانند که این وقت که صرف خوشی های زودگذر آنها می شود می تواند مشکلات زیادی از منطقه را بزداید و باید به فکر دفترچه درمانی مادری بود که چهار فرزند معلول دارد و هنوز برای ویزیت فرزندش دفترچه ندارد و آنوقت دیگر جای هیچ سخنی نیست.

به گزارش پایگاه خبری ازناو ، مشکل بیکاری،پروژه های نیمه تمام ، مهاجرت های بی رویه به پایتخت ، خالی شدن روستاها، تعطیلی کامل کشاورزی و مشکل خانمان برانداز طلاق  درد امروز جامعه ماست.

روی سخن ما با تمام نماینده هاست ، نمایندگاهایی که باید به تک تک آرایی که با صداقت و در سایه اعتماد به آنان داده شده در کارنامه عمل  خود پاسخگو باشند.

 به گزارش ازناو ،آقای نماینده با دیدن  عکس این  شهید در ذیل همین خبر  باید بیشتر احساس مسئولیت کنید.

انتهای پیام/

 

 

 

 

دیدگاه‌ها

با سلام و خسته نباشید ای کاش اکثر خبرنگاران بخاطر تعصب کاری خود بتونن از مردمانی که واقعا مشکلاتی در سینه دارن و مسئولان فقط (خود، خانواده خود و خویشاوندان خودشان)اهمیت دارند و می بینند نه مردمان بیچاره را..فیش های نجومی که دریافت کردند برای هزاران جوانان بیکار میتونستن کار پیدا کنند..حالا اینبار با چه کسی میخواهید عکس سلفی بندازید حتما با خاتمی
ارسال نظر