تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18038
تاریخ انتشار: ش, 1395/10/18 - 14:25
ازناو: مدیر کل بهزیستی استان اردبیل گفت: شهرستان خلخال موفق ترین شهرستان در کارگروه های مالی خرد است.

به گزارش ازناو ، دکتر بهزاد ستاری   ظهر امروز  در نشست با امام جمعه شهرستان خلخال گفت: شهرستان خلخال در حوزه کارگروه های مالی خرد موفق ترین شهرستان استان اردبیل  است.

وی از راه اندازی بنیاد فرزنگان در خلخال خبر داد و افزود: این بنیاد با هدف توجه به سالمندان وبازنشستگان ، ایجاد فضای پرنشاط برای این قشر و آموزش احکام و مباحث اعتقادی و اردویی راه اندازی می شود.

ستاری ضمن اشاره به اینکه خانه سالمندان در خلخال وجود ندارد اظهار خوشحالی کرد و گفت: این فرهنگ در بین خانواده ها وجود دارد که خود مواظب پدر ومادر کهنسال خود هستند و در شهرستان خلخال این نیاز وجود دارد ولی تاکنون مرکزی تاسیس نشده است.

ستاری گفت: در بحث اقتصاد مقاومتی و شعار سال مقام معظم رهبری توانمند سازی خانواده ها در اولویت بوده که گروه های مالی خرد تشکیل شده در خلخال نیز فعالیت شایسته ای دارند.

ستاری افزود: مرکز درمان و زوج درمانی فعال شده و کمپ ترک اعتیاد شهرستان خلخال نیز با هدف جلوگیری از آسیب ها و معضلات مواد مخدر در شهرستان فعال شده است.

مدیر کل بهزیستی استان اردبیل  گفت: همدلی و همکاری همکاران اداره بهزیستی بالا رفته و از دفعه قبل این وضعیت به مراتب بهتر شده و انتظار می رود در کنار این همدلی خدمت رسانی به قشر آسیب پذیر جامعه تسریع یابد.

ستاری از انجام تست بینایی 5000کودک خلخال وهمچنین انجام 1000 تست شنوایی در نه ماهه اول سال 1395 خبر داد.

ستاری با اشاره به اینکه همه ما در انقلاب سهم بزرگی داریم و مسئول هستیم گفت: احساس مسئولیت اگر در تک تک مانباشد کاری انجام نخواهد شد و این احساس مسئولیت در نهاد بهزیستی بیشتر احساس شده و ما در جهت خدمت رسانی به مردم و اقشار آسیب پذیر  تمام تلاش وسعی خود و همه همکاران در اداره کل و ادارات شهرستان ها را به کار خواهیم گرفت.

وی حضور روحانیون در جامعه را یک فرصت مطلوب برای احیای ارزش های دینی  و تقویت پتانسیل های مذهبی عنوان کرد و از حضور امام جمعه شهرستان خلخال در روز معلولین قوت قلبی برای همکاران و جامعه هدف بوده است.

ستاری از دایر شدن 8 مرکز مهد کودک روستایی در خلخال خبر داد و گفت: در روستاها مهد علاوه بر آموزش های لازم در زمینه مهارت های زندگی و عقیدتی و مذهبی و علمی  یک وعده غذای گرم نیز به فراگیران نونهال و خردسال تعلق می گیرد.

مدیر کل بهزیستی استان اردبیل از توجهات نماینده ولی فقیه در شهرستان خلخال و امام جمعه خلخال به مسائل و مشکلات حوزه بهزیستی وارائه طریق در جهت خدمت رسانی بهتر  تقدیر کرد.

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

نشست مدیر کل بهزیستی استان اردبیل با امام جمعه خلخال
نشست مدیر کل بهزیستی استان اردبیل با امام جمعه خلخال
نشست مدیر کل بهزیستی استان اردبیل با امام جمعه خلخال
نشست مدیر کل بهزیستی استان اردبیل با امام جمعه خلخال
ارسال نظر