تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 20579
تاریخ انتشار: ج, 1396/06/17 - 11:13
با استقبال گرم مردم شهرستان خلخال همایش پیاده روی گرامیداشت هفته تعاون در خلخال برگزار شد.

به گزارش ازناو ، صبح امروز همزمان با هفته تعاون و گرامیداشت این هفته با حضورگرم خانواده های خلخالی همایش پیاده روی خانوادگی در خلخال برگزار شد.

دراین همایش پیاده روی مردم خلخال مسیر 5 کیلومتری استادیوم تختی را به دور شهر خلخال در مسیر خیابان های امام (ره) _ بلوار مصطفی خمینی _ سی متری قدس تا استادیوم تختی را طی نمودند.

همچنین در این همایش از زحمات مدیریت مسئول پایگاه خبری ازناو  ، خبرگزاری ایرنا  به  خاطر  انعکاس شایسته اخبار شهرستان خلخال در فضای مجازی تقدیر شد.

در این مراسم سید ناصر میرمرسلی رئیس اداره ورزش و جوانان در سخنانی جنایات دولت میانمار در خصوص مسلمانان این کشورمحکوم و بر وحدت و همدلی مسلمانان برای پایان دادن به این جنایات علیه مسلمانان تاکید کرد.

همچنین علی رضا خلیلی نوشهر رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی نیز ازحضور گسترده مردم خلخال در این همایش پیاده روی تقدیر و عید غدیر خم را تبریک گفت.

در این همایش پیاده روی که به استادیوم تختی ختم شد به قید قرعه از سوی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و اداره ورزش وجوانان و همچنین تعاونی های نمونه شهرستان خلخال به 40 نفر از شرکت کنندگان در این همایش جوائز نقدی ، لوازم خانگی و دوچرخه اهدا شد.

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر