تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 20583
تاریخ انتشار: ج, 1396/06/17 - 12:41
همزمان با هفته بانکداری اسلامی فرمانده سپاه ناحیه خلخال با روسای بانک انصار و بانک مهر خلخال دیدار و هفته بانکداری اسلامی به آنان تبریک گفت.

به گزارش ازناو ، همزمان با هفته بانکداری اسلامی فرمانده سپاه خلخال به اتفاق تنی چند از کارکنان سپاه شهرستان خلخال با حضور در بانک انصار و بانک مهر خلخال نیز با روسای آنان دیدار و هفته بانکداری اسلامی را به آنان تبریک کفت:

در این دیدار سرهنگ دوم جهانبخش عطایی ضمن اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در اول سال 1396 و نامگذاری سال  به عنوان سال اقتصاد مقاومتی و تولید واشتغال گفت: انتظار داریم بانک ها در تحقق فرمان مقام معظم رهبری با ارائه خدمات مشتری پسند و جلب رضایت آنان طبق الگوی بانکداری اسلامی  تلاش لازم را به کار گیرند.

فرمانده سپاه خلخالدر دیداری با رئیس بانک مهر خلخال  با اشاره به معرفی تسهیلات اقتصاد مقاومتی از سوی سپاه شهرستان خلخال به بانک مهر خواستار تسریع در واگذاری تسهیلات اقتصادمقاومتی در جهت تسریع در اشتغال جوانان شهرستان خلخال شد.

عطایی تکریم ارباب رجوع را وظیفه اصلی بانک ها در خدمت رسانی عنوان نمود.

در این نشست فریدون دلگشا رئیس بانک انصار شهرستان خلخال نیز ضمن قدردانی از عنایت سپاه شهرستان خلخال گفت : بانک انصار شعبه شهید رجبی شهرستان خلخال  در سال گذشته  در نسبت به سایر شعبات استان درای امتیاز و رتبه بالاتری بود که این امر مرهون اعتماد مردم به بانک انصار و خدمات  این بانک به مردم فهیم شهرستان خلخال است.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر