تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 20584
تاریخ انتشار: ج, 1396/06/17 - 15:40
امام جمعه خلخال در حضور نمازگزاران مطرح کرد؛
خاموشی سرانی که دم از حقوق بشر می زنند درحادثه میانماز جای تاسف دارد
ازناو: امام جمعه خلخال خاموش بودن مجامع بین المللی حقوق بشر در مواجه با جنایات دولت میانمار بر علیه مسلمانان را تاسف بار خواند.

به گزارش ازناو ، حجت الاسلام والمسلمین امیر رشتبری در خطبه های این هفته نما زجمعه خلخال ضمن محکوم نمودن جنایات دولت و ارتش کشور میانمار بر علیه مسلمانان این کشو ر گفت: مجامع بین المللی با دیدن این همه جنایات صهیونیستی و آ مریکایی باز خاموش نظاره گر کشتار انسانیت در جهان هستند.

وی هدف جدید استکبار جهانی وآمریکا را تفرقه بین نظام ومردم ایران عنوان وگفت: سایت های نظامی و دفاعی کشور غیر قابل بازدید بوده و ملت ایران اجازه بازدید هیچ سازمانی را نخواهند داد و این ادعا دلیل بر تصمیم دشمن برای شکاف بین مردم و نظام است

وی افزود: آمریکا قصد دارد با خروچ از بر جام ایران را تهدیدی برای منطقه عنوان کند و با این تفکر آمریکابه دنبال باج خواهی دوباره از ایران است.

 

حجت الاسلام ورشتبری با گرامیداشت یاد وخاطره حضرت آیت الله یکتایی اولین امام جمعه شهرستان خلخال و 20سال خدمت صادقانه در تبلیغ و نشر دین گفت: هفته پیش سالگرد ارتحال این عالم است و مردم خلخال با حضوری شایسته ولایتمداری خود را در مقام احترام به علم و عالم ادا خواهند کرد.

حجت الاسلام رشتبری با تبریک عید سعید غدیر خم بر لزوم وحدت مسلمین در برابر فتنه های دشمنان و مستبکران تاکید کرد.

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر