تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 20603
تاریخ انتشار: ي, 1396/06/19 - 14:14
استاندار اردبیل گفت: فعالیت مثبت و سازنده ای در بخش اشتغال شهرستان خلخال آغاز شده است.

به گزارش ازناو، بعدازظهر امروز مجید خدابخش در راس هیاتی از مدیران کل و مسئولین شهرستان خلخال از مرکز آموزش اشتغال یک هزار نفری فرش دستباف که با سرمایه گذاری بخش خصوصی فرش " رسام عربزاده " در خلخال در حال فعالیت است بازدید کرد.

خدابخش ضمن مثبت ارزیابی کردن این  حرکت اشتغالزایی در شهرستان خلخال گفت: حرکت خوب و سازنده ای در جهت اشتغال در خلخال با رویکرد صنعت فرش آغاز شده وتمامی زیرساخت ها از سوی سرمایه گذار بخش خصوصی با همکاری فرمانداری شهرستان و مرکز فنی و حرفه ای در اختیار کارآموزان و علاقمندان به اشتغال قرار گرفته و حتی به غیر از مرکز آموزش این فرش دستباف بازاریابی برای فروش نیز از سوی همین سرمایه گذار انجام شده و هیچ مشکلی برای فروش این محصول در بازار کشور نخواهد بود.

استاندار اردبیل گفت: تلاش خواهیم کرد فضای لازم برای آموزش و اشتغال این افراد در بازدید از که ازمرکز شماره هشت فنی و حرفه ای خلخال انجام شد  در اختیار بخش خصوص و سرمایه گذار طرح قرار گیرد تا انشا الله تا دو ماه آینده شاهد اشتغال بیش از 1000 نفر در خلخال در زمینه فرشبافی و تولید فرش باشیم.

استاندار اردبیل از زحمات فرماندار و نماینده مردم خلخال وکوثر در جذب و هدایت این سرمایه گذار برای کاهش بیکاری در شهرستان خلخال و استان اردبیل تقدیر کرد.

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر