تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 20621
تاریخ انتشار: س, 1396/06/21 - 17:41
معاون پیشگیری از جرایم ناجا در سفر به اردبیل گفت: قوای سه گانه، ستاد کل و تصمیم نظام بر تقویت دفاعی و تجهیز اپتیکی مرزها بوده که بخشی از آن انجام شده است.

به گزارش ازناو به نقل از آذر سلام ، سردارمحمد شرفی معاونت پسشگیری از جرایم ناجا در مصاحبه مطبوعاتی با خبرنگاران در سالن کنفرانس مطبوعاتی سالن ولایت ولایت سپاه استان اردبیل، در پاسخ به سوال خبرنگار آذرسلام مبنی بر اینکه؛ در صورت وقوع حملات تروریستی مانند عملیات اخیر تهران در استان مرزی اردبیل، امکانات و تجهیزات امنیتی چقدر تامین شده است اظهار داشت:  یکی از اولویت های نظام و قوای سه گانه تقویت امنیت مرزها است که در ستاد کل نیروهای مسلح هم در اولویت قرار دارد.

تامین امنیت دفاعی مرزها به جد در دستور کار و در مرحله اجرایی بوده و امنیت فعلی مرزها به نسبت قبل خیلی فرق کرده و امکانات الکترونیکی و اپتیکی برای مرزها پیش بینی شده است.

وی گفت: در برنامه ششم توسعه نیز بر امنیت مرزها بیش از قبل توجه شده و ما نیز بیش از قبل دفاع را ارتقاء خواهیم داد.

شرفی افزود: امنیت مرزها در این استان بسیار خوب و مطلوب است.

سردار محمد شرفی در پاسخ به سوال بعدی آذرسلام مبنی بر نامناسب بودن بافت و ساختار کلانتری های استان و عدم تجهیز و شکیل بودن آن گفت: کانتری ها و پاسگاه های استان از نظر کمی و کیفی وضعیت مطلوبی ندارد.

این معاونت ناجا یادآور شد: بعد از دیدار فرماندهان نیروهای مسلح و ناجا با مقام معظم رهبری ایشان بر بهبودی کلی وضعیت کلانتری ها بجهت تردد و سرو کار داشتن مردم تاکید فرمودند که در این راستا شوراهای متعددی از جمله؛ شورای کمیته ساختار و اصلاح و توسعه کلانتری ها -کمیته آموزش عامل انسانی متخصص و پالایش سازمانی - کمیته فن آوری و ارائه خدمات بصورت الکترونیکی تشکیل شده است.

شرفی گفت: در راستا بیش از 40 اقدام فن آورانه با جهت دهی ارائه خدمات الکترنیکی به مردم و در کمترین زمان و هزینه بزودی راه اندازی خواهد شد.

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر