تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 20622
تاریخ انتشار: س, 1396/06/21 - 17:43
فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل، گفت: استان اردبیل به دلیل نظارت بالای اجتماعی و مذهبی بودن آن از جرایم بسیار پایین و از امنیت بالا برخوردار است.

به گزارش ازناو به نقل از سبلان ما ،  سردار حسین عبدی فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل در همایش یک روزه کوپ ( کلانتری و پاسگاه های استان اردبیل) که با حضور سردار محمد شرفی معاون پیشگیری از جرایم ناجا و در سالن ولایت سپاه برگزار شد، اظهار داشت: برای ایجاد انگیزه در کوپ ها و خدمات رفاهی، منابع مالی و انسانی را به این سمت هدایت کرده ایم که 134درصد خدمات رفاهی افزایش یافته است.

عبدی گفت: استان اردبیل استان امن بوده که دلیل آن مردم مومن، خوب، حسینی، ولایی و مذهبی بوده که کوچکترین ناهنجاری و جرم محلی را بر نمی تابند و به آن واکنش نشان می دهند که حاکی از نظارت اجتماعی بالاست.

فرمانده انتظامی استان اردبیل تصریح کرد:  نرخ جرم به نسبت سایر استانها پایین است.

عبدی در ادامه و در بخش دیگری از سخنان خود گفت: به جز چند کلانتری معدود در استان وضعیت آنها مطلوب است.

وی گفت: از 8 کاتنتری نیاز به بازسازی، 6 مورد انجام شده و 2 مورد باقیست که این دو مورد هم بازسازی خواهد شد.

این مقام انتظامی استان در ادامه وضعیت کلانتری و پاسگاه های شهرستان ها را به لحاظ کمی نیرو و کیفی مناسب ندانست و بر توجه و اهتمام به مکان و ساختمان آن تاکید کرد.

وی ابراز امیدواری کرد: کلانتریهایی که در شهرستانها به دلیل نبود مکان به ستاد منتقل شده اند به کلانتری ها واگذار و ستاد به ساختمان های جدید ساخت دیگری منتقل شود.

سردار حسین عبدی در پایان گفت: در برخی شهرستان ها تناسب امار جمعیت با امکانات انسانی سازکار نیست.

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر