تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 20640
تاریخ انتشار: پ, 1396/06/23 - 07:40
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: احداث کمربند توریستی سبلان یک انقلاب اقتصادی بزرگ در استان اردبیل خواهد بود واین ملزم به توجه ویژه دولت به راه‌های ارتباطی استان اردبیل است.

به گزارش ازناو به نقل از فارس ، آیت الله سید حسن عاملی امشب در دیدار با وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: باتوجه به اینکه استان اردبیل یک شهر توریستی و کشاورزی است ازاین رو ساماندهی راه‌های ارتباطی استان  برای توسعه اقتصادی مبنی بر گردشگری ضرورت دارد.

وی افزود: پروژه راه‌آهن مطالبه اصلی مردم استان اردبیل در سال‌های اخیر است و دولت باید به قول خود دراجرا وتکمیل پروژه راه‍آهن عمل کند.

امام جمعه اردبیل با اشاره به اینکه شهرهای جنوبی استان در توسعه‌یافتگی عقب مانده و محروم از امکانات هستند، تصریح کرد :توسعه جنوبی‌ترین شهرستان استان اردبیل وساماندهی جاده ماسوله-خلخال نیز نیازمند توجه ویژه است.

عاملی به شهرهای مرزی استان نیز اشاره کرد و ادامه داد:سالیانه بیش از هزاران نفر از کشورهای جمهوری آذربایجان وارد استان اردبیل می‌شوند اما راه‌های ارتباطی استان در شأن مردم استان نبوده و درمقایسه با راه‌های ارتباطی کشور همسایه مطلوب  نیست .

نماینده ولی فقیه دراستان اردبیل گفت: جاده اردبیل- پارس آباد و مشگین شهر- گرمی که روزانه تصادفات زیادی در آنها اتفاق می‌افتد نیز نیاز به تخصیص اعتبار کافی و دوبانده کردن دارد.

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر