تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 20645
تاریخ انتشار: پ, 1396/06/23 - 13:02
ازناو: با حضورمسئولین کشوری وزارت راه وشهر سازی جاده خلخال به فیروز آباد به افتتاح رسمی رسید.

به گزارش ازناو ، پیش از ظهر امروز با حضور عباس آخوندی وزیر راه شهرسازی ،معاونین وزارت راه و استاندار و جمعی از نمایندگان مردم استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی  پروژه راه اصلی 27 کیلومتر خلخال به فیروز آباد با اعتبار بالغ بر 430 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

آخوندی در این سفر  که با اتفاق معاون کل وزارت خانه شرکت کرده است در سخنانی در  جمع مسئولین استانی  افتتاح این جاده را تحقق آرزوی های مردم شهرستان خلخال عنوان وگفت: جاده خلخال کلور درام نیز پروژه سختی بوده و با شدت پیگیری خواهد تا تکمیل شود.

وزیر راه وشهرسازی  به راه آهن اردبیل میانه اشاره وگفت: تمامی قطعات این پروژه فعال است و با برنامه ریزی انجام شده از تمامی قطعات بازدید و اقدامات لازم انجام خواهد گرفت.

در ادامه  امیر امینی معاون برنامه ریزی و منابع انسانی وزارت راه به اتفاق دکتر بشیر خالقی نماینده مردم خلخال و کوثر درمجلس و فرماندار خلخال از محور خلخال به اسالم بازدید و برای تسریع در تکمیل این جاده قول مساعد داد.

معاون برنامه ریزی وزارت راه و شهرسازی  گفت: 19 کیلومتر از مسیر راه خلخال به اسالم در حوزه استان اردبیل امسال به پایان می رسد و 7 کیلومتر باقیمانده نیز درحال کار است و در حوزه گیلان نیز با تعامل مسئولین استان گیلان تلاش خواهیم کرد که حوزه گیلان نیز به وظایف خود در خصوص جاده خلخال به اسالم پایبند و پروژه به صورت راه اصلی مطلوب و مناسب برای تردد مردم دو استان آماده سازی شود.

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر