تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 20693
تاریخ انتشار: چ, 1396/06/29 - 13:25
ازناو:با حضور مسئولین استانی حجت الاسلام مهدی فاتحی به مسئولیت جدید اداره اوقاف خلخال منصوب شد.

به گزارش ازناو ، در مراسمی با حضور حجت الاسلام اکبر قیامی و معاونان اوقاف استان و فرماندار خلخال مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید اوقاف خلخال برگزار شد.

در این مراسم فریدون بابایی فرماندار خلخال ضمن تقدیر از زحمات چندین ساله حجت‌الاسلام جواد میرزایی در شهرستان خلخال گفت: حجت الاسلام والمسلمین مهدی فاتحی را به عنوان رئیس جدید اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خلخال معرفی کرد.

فرماندارخلخال با اشاره به وجود بیشترین امامزاده ها در شهرستان خلخال واولویت بودن قطب گردشگری و گردشگری مذهبی گفت: امسال اعتبارات خوبی برای اداره اوقاف خلخال در بحث عمرانی امامزادگان و بقاع در کمیته برنامه ریزی شهرستان خلخال مصوب شده که این روند در سال های آینده نیزادامه خواهد داشت.

وی به بازدید اخیر خود از امامزاده سید دانیال (ع) و سید احمد معراجی در روستای سفیدآب اشاره گفت: این بقاع جز زائرپذیرترین امامزاده ها در شهرستان خلخال هستند و با اولویت گردشگری مذهبی تسریع در تکمیل این بقاع را از اداره اوقاف استان خواستار شد.

در این مراسم حجت الاسلام اکبر قیامی از عنایت فرماندار خلخال در توجه به منویات مقام مظعم رهبری در خصوص اینکه بقاع وامامزادگان قطب فرهنگی هستند و در تخصیص اعتبارات اداره اوقاف جز اولویت ها قرار گرفته از زحمات وی تقدیر کرد.

در ادامه حکم مسئولیت حجت الاسلام مهدی فاتحی به دست فرماندار شهرستان خلخال به وی تحویل و از امروز فعالیت خود در شهرستان خلخال را در مسئولیت اداره اوقاف و امور خیریه آغاز کرد.

قابل ذکر است که حجت الاسلام مهدی فاتحی قبل از این مسئولیت به مدت 6 سال در سمت اداره اوقاف شهرستان گرمی در شمال استان فعالیت  داشته است و حجت الاسلام جواد میرزایی نیز در شهرستان گرمی در مسئولیت اداره اوقاف انجام وظیفه خواهد کرد.

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر