تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 20912
تاریخ انتشار: د, 1396/07/24 - 06:45
ازناو: رئیس ستاد نما زجمعه خلخال اصلی ترین وظیفه جامعه را تقویت سنگر نماز عبادی و سیاسی جمعه عنوان کرد.

به گزارش ازناو ، سید احمد معصومی صبح امروز در اولین جلسه فصل پاییز ستاد نماز جمعه خلخال یکی از اصلی ترین وظایف اعضای ستاد نماز جمعه و جامعه را تقویت سنگر نماز عبادی و سیاسی جمعه عنوان نمود.

معصومی با تسلیت ایام سوگواری سیدو سالار شهیدان و مناسبت محرم گفت: تمامی اهداف ستاد نماز جمعه شهرستان در پاسداشت زحمات شهدای هشت سال دفاع مقدس و عاشورا است .

معصومی با یادآوری این موضوع که نماز جمعه در اولین قدم بصیرت بخشی ، آگاهی بخشی فوق العاده ای را در جامعه ایجاد می کند افزود: این سنگر بر ملا کننده نقشه دشمنان در بین مردم است وتقویت آن موجب تقویت ریشه نماز و دین مبین اسلام خواهد شد.

وی جذب جوانان به مساجد و برنامه های فرهنگی از جمله نماز جمعه را خواستار وگفت: در 4 دهه گذشته در شهرستان خلخال نماز عبادی و سیاسی جمعه برگزار شده مردم خلخال و جوانان بیشترین استقبال را داشته اندوا نتظار می رود در ادامه نیز با همت اعضای ستاد نماز جمعه این سنگر بیش از گذشته با صفوفی دشمن شکن به عنوان تریبون مذهبی و اعتقادی جایگاه خودرا بیش از گذشته همچنان پررنگ داشته باشد.

معصومی با تقدیر از خبرنگاران عضو ستاد نماز جمعه شهرستان خلخال که زحمات انعکاس اخبار نماز جمعه را در تلویزیون و خبرگزاری های رسمی بر عهده دارند گفت: اطلاع رسانی یکی از مهم ترین سطوح فعالیت ستاد نماز جمعه است و جای تقدیر از زحمات این عزیزان را دارد.

رئیس ستاد نماز جمعه شهرستان خلخال از برنامه ریزی برای تدوین تقویم اجرایی برای ستاد نمازجمعه شهرستان خلخال خبر دادو گفت: در ستاد نماز جمعه شهرستان خلخال معاونت پشتیبانی ، معاونت فرهنگی و اجتماعی ، معاونت خواهران و  امورجوانان و معاونت روابط عمومی و اطلاع رسانی به فعالیت خود درکنار اعضای قدیمی ستاد ادامه وانجام وظیفه خواهند کرد.

معصومی با اشاره به اینکه فعالیت درستاد نماز جمعه کاری خدایی و بدون هیچ دستمزد بوده و اززحمات کلیه اعضای ستاد نماز جمعه در بخش برادران و خواهران تقدیر کرد.

سید احمد معصومی از زحمات مرحوم آیت الله یکتایی به عنوان اولین امام جمعه شهرستان خلخال در 4 دهه گذشته وائمه جمعه بعد از آن تا امروز تقدیر نمود.

به گزارش ازناو ، رئیس ستاد نماز جمعه خلخال از فعالیت 14 ساله سید محمدهاشمیان در ستاد نماز جمعه خلخال تقدیر کرد.

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر