تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 20937
تاریخ انتشار: پ, 1396/07/27 - 06:23
فرماندارخلخال گفت: نئوپان تنها واحد تولیدی شهرستان خلخال است.

به گزارش ازناو ، فریدون بابایی فرماندارخلخال در جلسه بررسی مشکلات کارخانه نئوپان خلخال گفت: کارخانه نئوپان و روکش ملامینه  اولین کارخانه شهرستان خلخال است که با ظرفیت 200نفر اشتغال مستقیم و 400 نفر اشتغال غیر مستقیم در حال فعالیت بوده و اکنون تعطیلی چندین ماهه  این و احد تولیدی مشکلات عظیمی را برای کارگران این واحد ایجادکرده است.

وی از مسئولین زیربط در حوزه نئوپان کشور گفت: چندین بار مکاتبات و اقدامات لازم حضوری و کتبی انجام شده ولی تا کنون نتیجه ای حاصل نشده و این نکته باید قابل توجه مسئولین ارشد نئوپان د رکشور و در زیر مجموعه بنیاد مستضعفان و جانبازان وهولدینگ باشد که گذران زندگی کارگران این واحدتولیدی وآینده آنان نگران کننده است و باید مورد توجه مسئولین امر باشد .

وی افزود: با تعامل نماینده مردم خلخال وکوثر درمجلس این مشکل به دفعات به گوش مسئولین کشوری رسانده شده است و عملا تعطیلی این واحد منجر به مشکلات اشتغال شهرستان خلخال شده است.

وی با تقدیر حضور سرپرست استاندرای اردبیل و پیگیری قاطع و صریح امام جمعه شهرستان خلخال در خصوص حل مشکل معاش این کارگران گفت: حل این مشکل باید از داخل همین مجموعه انجام شود.

 

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر