تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 20938
تاریخ انتشار: پ, 1396/07/27 - 06:25
ازناو، مدیر عامل هولدینگ از زیر مجموعه بنیاد مستضعفان وجانبازان کشور گفت: راه اندازی خط جدید نئوپان درخلخال به جای خط قدیم 60 میلیارد تومان سرمایه گذاری نیاز دارد.

به گزارش ازناو،یحیی مالمیر چگینی در جلسه بررسی مشکلات کارخانه نئوپان خلخال گفت: ما به تعهدات خود پایبندیم و برای راه اندازی خط جدید به جای خط فعلی نئوپان نیازمند 60 میلیارد تومان سرمایه گذاری جدید است.

وی با اشاره به زیانده بودن این و احد تولیدی در شهرستان خلخال گفت: خط جدید که در یک سال گذشته راه اندازی شده با حداکثر ظرفیت 8 تا 10 نفر فعال خواهد بودولی خط قدیم نئوپان زیانده و از همان اول هم که خریداری شده دست دوم بوده است.

چگینی افزود : مجموعه بنیادمستضعفان وجانبازان بیش از 12 میلیارد تومان سرمایه گذاری در نئوپان خلخال انجام داده که با رکود فروش محصولات و زیانده بودن کارخانه  در سال قبل 8 میلیارد د و در شش ماهه اخیر سال 1396 بیش از 6 میلیارد تومان زیان به مجموعه واردشده است.

وی افزود: بنیاد مستضعفان و جانبازان در کشور و 30 هولدینگ زیر مجموعه این بنیاد به تعهدات خود در سراسر کشور پایبند بوده و در مسیر حمایت از کارگران قدم برداشته و راضی نبوده حتی ریالی از یک کارگر و کارکنان این واحد و سراسر کشور تضییع شود.

چگینی اضافه کرد: بیش از 20 میلیارد تومان بدهی هم اکنون در کارنامه نئوپان خلخال ثبت شده است و بارها از شهرستان خلخال سرمایه گذار بخش خصوصی در هولدینگ حضور یافته ولی با قطعیت وارد کار نشده که تمایلی به خرید این واحد دارد یا ندارد.

مدیر عامل هولدینگ از زیر مجموعه بنیادمستضعفان کشور گفت: ما در هیج جای ایران کارگری را اخراج و یا برکنار نکردیم و دوستانی که قصد و تمایلی برای بازخرید و یا بیمه بیکاری دارند می توانند با مراجعه به شرکت نئوپان اقدامات خود را آغاز کنند .

وی افزود:در صورت حمایت مسئولین ودولت از نئوپان خلخال و سرمایه گذاری جدید از سوی هولدینگ  تا دو سال آینده خط قدیم جمع آوری و خط جدید نئوپان خلخال با ظرفیت چند برابر تولید راه اندازی خواهد شد.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر