تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 20960
تاریخ انتشار: س, 1396/08/02 - 00:03
وقتی معاون مدیر کل آموزش و پرورش افتخار می کند که ایثارگر و جانباز نیست.

به گزارش ازناو ، وقتی معاون مدیر کل  ( که ادعای علم ودانش دارد ) هنوز به این جایگاه فکری و ادبی نرسیده است که بداند میزی که از بیت المال در اختیار دارد به واسطه ایثارگری شهداست وانوقت با نوشتن برگ ماموریت بیت المال   در جلسه مدیران مدارس  در خلخال می گوید: من افتخار میکنم جانباز و ایثارگر نیستم و با لیاقت و شایستگی خود به این پست رسیدم و به ایثارگران که عضوی از این جامعه بزرگ ایثار و شهادت ایران هستند توهین می کند.

 

با انتشار این خبر در فضای مجازی وشبکه های اجتماعی  و جمله نسنجیده معاون آموزش متوسطه مدیر کل آموزش وپرورش استان  ایثارگران و جمعی از خانواده معظم شهدا از این طرز فکر این معاون مدیر کل آموزش و پرورش ناراحت شدند.

فرزندان شهدا و ایثارگران با اشاره به این طرز فکر غلط و نسنجیده معاون مدیر کل آموزش و پرورش استان خواستار رسیدگی مسئولین ذیربط شهرستان و استان به این توهین این مسئول شدند.

به گزارش ازناو ، بهتر است آقایان ورودی ها یا هرفرد در فضای مجازی و حقیقی بداند برای یک وجب از این خاک یک فرد دردفاع از وطن شهید و جان خود را در راه اعتلای این خاک و بوم فدا کرده و هیچ فردی در هر جایگاهی حق توهین به خانواده معظم شهدا وایثارگران را ندارد.

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر