تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 21006
تاریخ انتشار: چ, 1396/08/10 - 07:30
رئیس شورای اسلامی شهر خلخال از اجرای طرح اولیه با موافقت مالکان خیابان شهید رجایی در این خیابان خبر داد.

به گزارش ازناو ، بلال نوری به اتفاق اعضای شورای اسلامی دوره پنجم شورای در جلسه بررسی مشکلات شهر خلخال  که با حضور مدیریت پایگاه خبری ازناو شهرستان خلخال در ساختمان شورای اسلامی شهر برگزار شد از برگزاری جلسه ای با مالکان خیابان شهید رجایی و قبول طرح اولیه توسط مالکان و اجرای بازگشایی این خیابان خبر داد.

نوری اضافه کرد: بازگشایی این خیابان از 14 سال پیش مطرح بوده و با بازگشایی این طرح علاوه بر رونق وتوسعه این منطقه  یک گره ترافیکی نیز در این خیابان حل و در تردد شهروندان تسهیل خواهد شد.

بلال نوری  به فعالیت بیش از 4 اکیپ آسفالت شهرداری با نظارت شورای اسلامی شهر خلخال در محلات مختلف شهر خلخال خبر داد وگفت: شهرداری خلخال در تلاش است تا در تمامی خیابان ها رویه بهسازی آسفالت وساماندهی معابر انجام شود.

رئیس شورای اسلامی شهر خلخال ضمن انتقاد از مطلب انتشار یافته در گروه تلگرامی توئیت خلخال و اظهارات ناصحیح در این کانال شبکه اجتماعی گفت: شهرداری خلخال در آسفالت مدرسه ام کلثوم مجری نبوده بلکه به لحاظ تراکم کار  برای حل مشکل این مدرسه این آسفالت انجام و به خاطر کیفیت بخشی به سطح رویه آسفالت  یک لایه نرم اسفالت از دوباره انجام خواهد شد.

بلال نوری از تصمیم دسته جمعی شورای اسلامی شهر خلخال برای راه اندازی مجدد کارگاه بتن شهرداری خلخال با امکانات جدید خبر داد.

نوری در بخش دیگری از سخنان خود انتقاد پذیری را  یک امر مهم مدیریتی عنوان و گفت: انتقاد صحیح باید از سوی خبرنگاران به مسئولین انتقال یابد و قطعا این انتقادات تاثیر گذار واقع خواهد شد

رئیس شورای شهر خلخال با تقدیر از تلاش شورای دوره چهارم در ساخت پل ائلر باغی گفت: با اظهار تاسف  در ساخت این پل طرح مطالعاتی و طرح توجیهی پل مطالعه  و نگارش نشده است و با آغاز فعالیت جدید شورای دوره پنجم  طرح مطالعاتی لازم از سوی مشاور برای این طرح در حال اجراست تا با ساخت دیوارهای حائل این طرح مورد استفاده قرار گیرد.

انتهای پیام / خلخال

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر