تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 21082
تاریخ انتشار: ش, 1396/08/20 - 10:04
باهدف پیشگیری از اعتیاد نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد با 100 عنوان کتاب در محل کانون شهید باکری خلخال به افتتاح رسید.

به گزارش ازناو ، صبح امروز با حضور فرماندار ، اعضای شواری تامین وجمعی از مسئولین ادارات نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد اولیه شهرستان خلخال با هدف تسریع در پیشگیری از اعتیاد جوانان و آشنایی خانواده ها با مباحث پیشگیری به همت انجمن حمایت از ترک اعتیادنور امید و انجمن پیشگیری از اعتیاد اولیه پیک سیپده سحر در محل کانون شهید باکری خلخال به افتتاح رسید.

دراین مراسم فریدون بابایی فرماندار و رئیس ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان خلخال  در سخنانی ضمن تقدیر از اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و دادستان خلخال در همکاری با این شورا گفت: هدف آشنایی خانواده ها با مباحث پیشگیری است که این نمایشگاه با بحث فرهنگی کتاب ، ایستگاه نقاشی و پوسترهای ترک اعتیاد و برپایی غرفه مشاوره درخدمت خانواده  است تا بیشتر مراقب فرزندان واعضای خانواده در گرایش به اعتیاد باشند.

فرماندارخلخال از دستندرکاران برپایی این نمایشگاه تقدیر کرد.

ناصر محمد پور دبیر برگزاری نمایشگاه پیشگیری از اعتیاداولیه شهرستان خلخال نیز گفت:این نمایشگاه به مدت 5 روز تا 25 آبان ماه همه روزه از ساعت 18 برای بازدید علاقمندان دردسترس عموم است.

کانون شهید باکری خلخال - جنب ترمینال مسافربری خلخال در روبروی سالن ورزشی حجاب در بلوار ولیعصر خلخال می باشد.

به گزارش ازناو ، این نمایشگاه به همت شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان خلخال ، و اداره بهزستی ، سپاه و آموزش و پرورش شهرستان و انجمن ترک اعتیاد نور امید و انجمن پیشگیری پیک سخر خلخال دایر شده است.

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر