تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 21083
تاریخ انتشار: ش, 1396/08/20 - 14:52
دادستان عمومی و انقلاب خلخال تاکید کرد/
ضرب العجل یک ماهه برای ساماندهی سایت پسماند زباله خلخال
دادستان عمومی وانقلاب خلخال در بازدیداز سایت زباله خلخال بر ضرورت حرکت سریع شهرداری و شورای اسلامی شهر خلخال در ساماندهی سریع این سایت تاکید کرد.

به گزارش ازناو ، علی نباتی دادستان عمومی وانقلاب خلخال به اتفاق علی اکبر شکارچی رئیس دانشکده علوم پزشکی وعلی ملکی رئیس مرکز بهداشت محیط شهرستان خلخال در بازدید از سایت زیاله " کرنو" خلخال بر ضرورت حرکت سریع شورای اسلامی وشهرداری برای ساماندهی این سایت به جهت آلودگی این سایت زباله و خطر آن برای شهروندان خلخالی تاکید کرد.

علی نباتی دادستان عمومی و انقلاب خلخال در بازدیدی از سایت زباله ( کرنو) خلخال از تعیین ضرب العجل یک ماهه برای ساماندهی این سایت زباله خبر داد وگفت: شورای اسلامی وشهرداری خلخال ظرف یک ماه باید سایت جدید را معرفی و از ریختن هر گونه زباله در سایت کرنو به لحاظ آلودگی زیست محیطی برای رودخانه هروچایی و بیمارستان خلخال پرهیز نمایند.
وی گفت: دادستانی خلخال اجازه دفع زباله به این سایت قدیمی را به لحاظ شیرابه آلوده آن در رودخانه ونشست دودهای الوده در سطح شهر نخواهد داد.

دادستان خلخال در تعیین ضرب العجلی یک ماهه از شهرداری وشورای اسلامی شهر خلخال خواست تا نسبت به مکانیابی سریع برای زباله خلخال اقدام نمایند.

نباتی گفت: پس از یک ماه فرصت تعیین شده برای شهرداری ، دفع زباله در این سایت از سوی شهرداری ممنوع خواهد بود.

روزانه 70 تن زباله تر و خشک در سایت کرنو خلخال توسط شهرداری انباشت می شود که به لحاظ بهداشتی یکی از مکان های الوده محسوب می گردد.
 

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر