تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 21085
تاریخ انتشار: ش, 1396/08/20 - 18:43
در حالی که صدها میلیون تومان در سال صرف بهسازی و مرمت جاده ها می شود/
تناژ بالای کامیون های شن وماسه به استان گیلان جاده های خلخال را تهدید می کند
در حالی که صدها میلیون تومان در سال صرف بهسازی و مرمت جاده ها می شود تناژ بالای کامیون های شن وماسه به استان گیلان جاده های خلخال را تهدید می کند.

به گزارش ازناو ، حمل وشن وماسه از واحد های ماسه شویی خلخال به استان گیلان از طریق جاده مواصلاتی خلخال به اسالم ، خلخال به پونل و خلخال به شاهرود به امری روزانه تبدیل شده و حمل تناژ اضافه بار توسط کامیون های متردددر این جاده علاوه بر تخریب جاده ها به هدر رفت بیت المال منجر شده است.

بیت المالی که با سختی و پیگیری های شبانه روزی نماینده مردم خلخال وکوثر درمجلس و مسئولین اجرایی شهرستان خلخال از مبادی تهران پیگیری و به شهرستان جهت آسفالت در قالب اعتبارات اختصاص می یابد به این سهل انگاری واحدهای ماسه شویی و حمل اضافه بار به هدر می رود.

هر چند پلیس راه  اردبیل به خلخال و اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای کنترل این وضعیت را هر روز انجام می دهد ولی کامیون داران شبانه از ساعت 24 به بعد در آواخر شب و اوایل صبحدم و در روزهای تعطیلی ادارات و ارگان ها  اقدام به این کار می کنند که حمل شن و ماسه با تناژاضافی هر چند به اشتغال چند نفر در واحد های ماسه شویی انجامیده است ولی به هدر رفت بیت المال منجر شده است.

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر