تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 21104
تاریخ انتشار: س, 1396/08/23 - 12:04
فرماندار خلخال گفت:پست 230 کیلوولت خلخال درنیمه نخست سال 1397 وارد مدار اصلی برقرسراسری کشور می شود.

به گزارش ازناو ، فریدون بابایی پیش از ظهر امروز در بازدید از عملیات اجرایی پروژه برق 230 کیلوولت خلخال در جاده خلخال به اردبیل گفت: شهرستان خلخال پست 63 داشت و با هدف تسهیل در ارائه خدمات به واحد های تولیدی و صنعتی بزرگ در شهرستان خلخال نیازمند وجود پست 230 بود که با همکاری برق منطقه اردبیل این امکان در شهرستان فراهم گشت.

فرماندار خلخال گفت:  پروژه پست 230 کیلوولت شهرستان خلخال در نیمه نخست سال 1396 به بهره برداری خواهد رسید و وارد شبکه اصلی برق سراسری جمهوری اسلامی ایران خواهد شد.

فرماندارخلخال اظهار داشت: ابنیه فنی در این پست با پیشرفت فیزیکی صد در صد به پایان رسیده و در زمینه نصب و استقرار دستگاه های موجود برای این پست پیشرفت فیزیکی در مرحله 40 درصد است که انتظار می رود پیمانکار طرح با سرعت بخشی و با دفت و کیفیت لازم در پروژه کار را به مراحل پایانی نزدیک کند.

فریدون بابایی گفت: در حال حاضر در ساخت و نصب و تجهیز این پست علاوه بر فناوری کشورمان از نیروهای بومی استان در حوزه فنی استفاده می شود.

علی نعمتی منصور رئیس اداره برق خلخال در این بازدید گفت: برای ساخت این پست اعتبار لازم از محل سرمایه گذاری صندوق توسعه اسلامی به مبلغ 300میلیارد ریال انجام شده و انشاالله با استقرار این پست و وارد شدن به شبکه اصلی شهرستان خلخال از برق پایدار تری برخوردار خواهد شد.

نعمتی منصور اضافه کرد: این پروژه یکی از شریان های حیاتی جهت توسعه و جذب سرمایه گذار برای شهرستان خلخال است که با ورود این پست به مدار برق سراسری محدودیت تامین برق جهت احداث کارخانه ها و واحد های صنعتی را خواهیم داشت.

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر