تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 21108
تاریخ انتشار: س, 1396/08/23 - 14:03
همزمان با هفته حمایت از بیماران کلیوی فرماندار خلخال به اتفاق رئیس دانشکده علوم پزشکی خلخال از بیماران دیالیزی بستری در بیمارستان امام (ره) دلجویی کرد.

به گزارش ازناو، همزمان با هفته حمایت ازبیماران کلیوی ظهر امروز رئیس شورای تامین شهرستان خلخال به اتفاق رئیس دانشکده علوم پزشکی و مدیریت بیمارستان واعضای موسسه حمایت از بیماران کلیوی شهرستان خلخال با حضور در بخش دیالیز بیمارستان امام (ره) از بیماران بستری در این بخش دیدار ودلجویی کرد.

فرماندار خلخال یکی از اصلی ترین نیاز های بخش دیالیزی را افزایش دستگاه های دیالیز در این بخش با توجه به وجود بیماران دیالیزی در شهرستان خلخال عنوان کرد.پ

دکتر علی اکبر شکارجی رئیس دانشگاه علوم پزشکی خلخال به وجود 8 دستگاه دیالیز در بیمارستان امام (ره) خلخال اشاره وگفت: در سه شیفت کاری در این بخش هر روز 24 بیمار دیالیزی از امکانات بخش دیالیز استفاده می کنند که در تعطیلات و فصول مسافرت و تابستان نیاز بیماران بیشتر شده و این بخش نیازمند تجهیز بیش از پیش است.

همچنین فرماندار خلخال امروز در دفتر موسسه حمایت از بیماران کلیوی خلخال حاضر و از زحمات آنان در قبال حمایت از بیماران کلیوی و خانواده های آنان تقدیر کرد.

فرماندار خلخال اضافه کرد: موسسه حمایت از بیماران کلیوی خلخال به عنوان قدیمترین سمن در شهرستان خلخال در سال 1372 تشکیل یافته و موفق عمل کرده و در طول این سال ها یک درمانگاه در 4 طبقه در زمینی به مساحت بیش از یک هزار متر ساخته شده که با پیشرفت فیزیکی 60 درصد در حال ساخت است.

فرماندارخلخال گفت: ما از سمن ها حمایت می کنیم و بر اساس مقررات حمایت از سمن ها در اولویت است و سمن ها در شهرستان خلخال با ارائه برنامه ها و طرح های خود به کمیته برنامه ریزی می توانند از اعتبارات ویژه و تعبیه شده در قالب اعتبارات دولتی  بهرمند شوند.

 در ادامه با حضور فرماندار خلخال از سوی دانشکده علوم پزشکی و موسسه حمایت از بیماران کلیوی خلخال از پرستاران و پزشکان بخش دیالیز بیمارستان امام خمینی (ره) تجلیل شد.

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر