تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 21111
تاریخ انتشار: چ, 1396/08/24 - 10:00
همزمان با آغاز هفته کار آفرینی همایش کارآفرینی و اشتغال با حضور مسئولین شهرستان خلخال در دبیرستان مطهری خلخال برگزار شد.

به گزارش ازناو ، امروز اولین روز هفته کارآفرینی است وهمزمان با گرامیداشت این هفته با حضور فرماندار ومسئولین شهرستان خلخال همایش کارآفرینی و زنگ کارآفرینی و اشتغال در دبیرستان مطهری خلخال برگزار شد.

در این همایش فریدون بابایی فرماندار ور ئیس شورای تامین خلخال ضمن تسلیت جانباختگان زلزله قصرشیرین و کرمانشاه گفت: همنوع دوستی وظفیه هر انسان متعهد است.

فریدون بابایی عظیم ترین سرمایه هر کشور را جوانان و نیروی انسانی ماهر وآموزش دیده و تحصیل کرده عنوان کردوافزود: برای توسعه کشور حضور جوانان تحصیل کرده و فنی نیاز است.

وی با پراهمیت خواندن رشته های فنی گفت:  هر چند منابع طبیعی هر کشور وذخایر نفتی و گازی جز منابع است ولی اصلی ترین منابع داشتن نیروی انسانی متعهد و متخصص و فنی برای استفاده از همین منابع طبیعی و خدادادی برای توسعه کشور است.

فرماندار خلخال گفت: انتظار امروز ما مسئولین که زمانی مثل شما دانش آموزان پشت همین نیمکت های مدرسه بودیم این است که با درس را با علاقه بخوانید ودرس را برای کسب وشغل و پست ومقام نخوانید و بلکه درس را برای افزایش علم وآگاهی و خدمت به جامعه خود و آیندگان ادامه دهید.

 

فرماندار خلخال گفت: آینده کشور نیازمند رشته های فنی است و امروز فرصت آن است که خوب تصمیم بگیرید و خوب به تحصیل ادامه دهید.

وی گفت: من اطمنیان می دهم با افزایش تخصص و تعهد در رشته های فنی  در آینده با هیچ مبحث و مشکل اشتغال مواجه نخواهید شد و البته سایر دانش آموزان در رشته های نظری نیز باید با دقت در سنگر تحصیل تلاش کنند.

 

به گزارش ازناو ، این همایش به همت اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و اداره آموزش وپرورش خلخال ترتیب یافته بود.

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر