تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 21112
تاریخ انتشار: چ, 1396/08/24 - 10:14
در آستانه هفته بسیج اعضای ستاد هفته بسیج شهرستان خلخال با امام جمعه خلخال دیدار کردند.

به گزارش ازناو ، در آستانه هفته بسیج با هدف تجدید میثاق با آرمان های بلند رهبر کبیر انقلاب حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری اعضای هفته بسیج و کارکنان سپاه ناحیه خلخال با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان خلخال با حجتالاسلام امیر رشتبری دیدار کردند.

در این دیدار سرهنگ دوم جهانبخش عطایی ضمن تسلیت به بازماندگان زلزله کرمانشاه گفت: بسیج با تعبیت از امر ولایت اثر بخش در حرکت است واین حرکت همسو با مردم، در کنار مردم و برای خدمت به مردم است.

عطایی از مهمترین برنامه های هفته بسیج را تجمع 5 آذر بسیجیان شهرستان خلخال عنوان وگفت: روز 5 آذر سالروز تشکیل بسیج همه همصدا به فرمان رهبر معظم انقلاب لبیک خواهیم گفت.

فرمانده سپاه خلخال از اجرای بیش از یکصد عنوان برنامه فرهنگی عنوان وگفت: برگزاری نشست های بصیرتی و سیاسی ، اعزام اکیپ های درمانی به مناطق محروم ، غبار روبی مزار شهدا ، دیدار با خانواده معظم شهدا و برگزار یادواره شهدا از مهمترین برنامه های هفته بسیج است.

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین امیر رشتبری امام جمعه خلخال نیز در سخنانی ضمن گرامیداشت یاد وخاطره امام راحل و تشریح اهداف هفته بسیج گفت: بسیج در کلمه اول یادآور امام راحل و این شخصیت تاریخی زحمات گسترده ای در وحدت بخشی بین مردم ایجاد و صفی از استکبار ستیزی را در مقابل دشمنان با نام بسیج تشکیل داد.

حجت الاسلام رشتبری ضمن اشاره به خیانت های دشمنان و منافقان داخلی گفت: تدبیر ارزشمند امام راحل منجر به تشکیل این سازمان مردمی شد و مردم نیز با عشق امام راحل را همراهی کردند.

وی با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب وانتظارات این رهبر فرزانه از نیروی بسیج گفت: بسیج باید در عین حفظ آمادگی نظامی خود در تمامی عرصه ها نقش فعالانه خود را به نمایش بگذارد.

رشتبری گفت: در کنار انجام وظایف نباید از سایر حوزه غافل ماند.

حجت الاسلام رشتبری با تقدیر از اعضای هفته بسیج و ضمن تشریح قابلیت های هفته بسیج گفت: بسیج ریشه در اعتقادات این ملت دارد و این ریشه هچمنان باید تعمیق یابد.

وی بر حضور گسترده مردم شهرستان خلخال در برنامه های هفته گرامیداشت بسیج تاکید کرد.

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر