تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 21178
تاریخ انتشار: پ, 1396/09/02 - 11:25
همزمان با چهارمین روز از هفته بسیج یادواره سه ماهه سوم خلخال و برنامه معنوی آبروی کوچه ها و افتخا رمحله در حسینه شهدای گمنام خلخال برگزا رشد.

به گزارش ازناو ،همزمان با چهارمین روز از هفته بسیج یادواره سه ماهه سوم خلخال و برنامه معنوی آبروی کوچه ها و افتخا رمحله در حسینه شهدای گمنام خلخال برگزا ر شد.

دراین مراسم حجت الاسلام والمسلمین امیر رشتبری پیروزی اخیر اسلام در نابودی داعش را در ادامه فرهنگ ایثار و شهادت عنوان و گفت:شهید حججی ها ، سردار همدانی ها برای اعتلای اسلام دشمنان را سرکوب کردند.

امام جمعه خلخال با گرامیداشت یادو خاطره شهدای سه ماهه سوم خلخال گفت: شهدا بصیرت را در ولایت مداری یافتند و با بصیرت دینی و الهی خود مثل سید الشهدا در مسیر حق قدم برداشتند.

امام جمعه خلخال گفت: تفکر استکبار جهانی برای پرورش داعش برای و حمایت از آن برای درست کردن حریم امن برای اسرائیل غاصب بود که این حریم امن برای رژیم اشغالگر قدس با نابودی داعش در سوریه و عراق خاتمه یافت.

در این مراسم سرهنگ دوم پاسدار جهانبخش عطایی نیز در سخنانی ضمن اشاره به اینکه نابودی داعش بزگترین موفقیت درادامه موفقیت های نظام جمهوری اسلامی ایران است بر حفظ دستاورد های شهدا وا مام راحل و زحمات مقام معظم رهبری در پاسداری از انقلاب اسلامی تاکید کرد.

عطایی شجاعت، شهامت، ولایت مداری را از ویژگی شهدا عنوان وگفت: نظام شکوهمند انقلاب اسلامی در سایه خون شهدای هشت سال دفاع مقدس است.

عطایی با تبریک هفته بسیج به خانواده معظم شهدا ، ایثارگران ، کارکنان دولت و اقشار مختلف مردم شهرستان خلخال گفت:درخت تنومند بسیج عرصه را بر دشمنان انقلاب و نظام تنگ کرده و این بسیج مردمی با مدیریت و بصیرت امام راحل تشکیل و اکنون این شجره طیبه از استوانه های محکم نظام مقدس جمهوری اسلامی برای حفظ دستاورد شهداست.

 خاطره گویی و مدیحه سرایی در سوگواری شهدا از دیگر برنامه های این یادواره و برنامه ابروی محله در خلخال بود

به گزارش ازناو ، برنامه آبروی کوچه ها وافتخار محله ها و برنامه یادواره شهدای سه ماهه سوم خلخال به همت بنیاد شهید وامور ایثارگران، فرهنگی سپاه ناحیه خلخال ، قسمت حفظ آثار و با همکاری حوزه مقاومت بسیج شهری امام خمینی (ره) ترتیب یافته بود.

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر