تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 21189
تاریخ انتشار: ش, 1396/09/04 - 07:05
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده از خلخال از ادامه کولاک در مسیر خلخال به اسالم خبر داد وگفت: کلیه مسیرها با تلاش راهداران خلخال باز و ارتباط در آنان جریان دارد.

به گزارش ازناو ، محمد قربانی امشب در بازدید از عملیات برفروبی در مسیرهای خلخال به اسالم ، خلخال به کوثر ، خلخال به فیروز و خلخال به پونل گفت: کولاک شدید همچنان در گردنه الماس شهرستان خلخال ادامه دارد و با تلاش شبانه روزی راهداران تمامی مسیرهای ارتباطی شهرستان خلخال به مرکز کشور و استان باز است.

محمد قربانی گفت: همراه داشتن زنجیر چرخ الزامی است و بیشترین گرفتاری رانندگان و مسدود شدن مسیر به علت بی توجهی رانندگان به هشدار پلیس و عدم همراه داشتن زنجیرچرخ است که ساعت ها مسیری به خاطر بی احتیاطی یک راننده مسدود می شود.

قربانی گفت: تمامی اکیپ های برفروبی ، نمک پاشی ، تیغه زنی  در کلیه محور های شهرستان خلخال استقرار یافته و مشغول خدمات رسانی هستند.

رئیس اداره راهداری گفت:بیشترین شدت کولاک از سه راهی پونل تا پایان حوزه استحفاظی استان اردبیل در منطقه کرمان است و به علت سرعت کولاک دید در این منطقه به کمتر از 5 تا 10 متر رسیده است.

رئیس اداره حمل ونقل جاده از در بازدید از حوزه استحفاظی خلخال نیز گفت: بیش از ده ها خودروی سبک به دلیل نداشتن زنچیر چرخ در مسیر با تلاش راهداران نجات یافتند.

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر