تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 21191
تاریخ انتشار: ش, 1396/09/04 - 07:54
به همت هیات تیراندازی شهرستان خلخال نفرات برتر مسابقات تیراندازی به اهداف پروازی " تراپ" معرفی شدند.

به گزارش ازناو، همزمان با هفته گرامیداشت بسیج و به همت هیات تیراندازی شهرستان خلخال با شرکت 35 نفر از تیراندازان از شهرستان های استان اردبیل و استان همجوار گیلان مسابقات تیراندازی به اهداف پروازی تراپ در منطقه گردشگری علی آباد خلخال برگزار شد.

در این مراسم که امام جمعه شهرستان خلخال و اعضای شورای تامین و جمعی از بسیجیان و اهالی خلخال حضور داشتند نفرات برتر مسابقات تیراندازی هفته بسیج معرفی شدند

در این مسابقات آقایان شایان نقی زاده ، علی منصور نعمتی ، امین اسد الله  مقام اول تا سوم مسابقات تیراندازی هتفه بسیج را کسب کردند.

همچنین در یک اقدام نوعدوستانه و خیرخواهانه علی نعمتی منصور رئیس اداره برق خلخال که مقام دوم این مسابقات را کسب کرده بود جائزه این مسابقه به مردم زلزله زده کرمانشاه تقدیم کرد.

 به گزارش ازناو، هیات تیراندازی شهرستان خلخال یکی از فعال ترین هیات های تیراندازی شمالغرب کشور است که مجهزترین سالن تیراندازی به اهداف ثابت وا مکانات اهداف پروازی تراپ استان را در اخیتار دارد.

به گفته بهرام نقی زاده رئیس هیات تیراندازی خلخال هیات تیراندازی خلخال بیش از صدها تیرانداز حرفه ای و سازماندهی شده را در کارنامه خود دارد.

 

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر