تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 21192
تاریخ انتشار: ش, 1396/09/04 - 14:05
در جلسه شورای اداری امروز شهرستان خلخال /
فاطمه جوادی خوجین به عنوان شهردار خلخال حکم مسئولیت گرفت
در جلسه شورای اداری امروز شهرستان خلخال فاطمه جوادی خوجین به عنوان شهردار خلخال حکم مسئولیت گرفت.

به گزارش ازناو ، صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان خلخال شهرداران شهرهای خلخال - کلور و هشجین معرفی شدند.

دراین جلسه که با حضور معاونت امور عمرانی استانداری اردبیل تشکیل شد جعفر فهیمی یکی از اصلی ترین دغدغه استاندار اردبیل را حل مشکلات اشتغال شهرستان خلخال عنوان و برای حل این مشکل از گسیل اعتبارات کشوری برای حل این مشکل خبر داد

فهیمی به بازدید اخیر استاندار اردبیل از جاده های خلخال اشاره وبر تسریع در رفع مشکلات ادامه و تکمیل جاده های ارتباطی خلخال تاکید کرد.

فهیمی یکی از مهمترین مشکلات شهرستان خلخال را عدم تکمیل سد های معیشتی عنوان وگفت: بحث تخصیص آب با پیگیری جدی برای شهرستان خلخال وکوثر ادامه دارد

وی گفت: شهرستان خلخال خودتولید کننده آب است وشهرستان خلخال در سال های آینده به یکی از اصلی ترین کانون های پایداری استان اردبیل در زمینه اشتغال و تولید تبدیل خواهد شد.

دراین جلسه فریدون بابایی فرماندار خلخال نیز صداقت در شهرداران را یکی از اصول اصلی خدمت به مردم وگفت: خدمتگذاران درخدمت به مردم منت بر سر مردم نگذارند.

در ادامه شهرداران خلخال - کلور و هشجین سوگند یاد کرده وحکم مسئولین خود را از دست معاونت عمرانی استاندار اردبیل دریافت کردند.

در این احکام  فاطمه جوادی خوجین به عنوان شهردار جدید خلخال حکم مسئولیت گرفت و از زحمات علی علایی شهردار خلخال تجلیل شد.

علی پیرمون به عنوان شهردار شهر هشجین در حکم خود ابقا و حکم مسئولیت گرفت و پدرام موسوی به عنوان شهردار شهر کلور  با دریافت حکم رسمی فعالیت در سکان شهرداری از امروز کار خود در کلور را آغاز کرد.

 

در ادامه فاطمه جوادی خوجین شهردار خلخال و علی علایی شهردار سابق خلخال از اقدامات و فعالیت های خود گزارشی را به جمع حاضر ارائه نمودن

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر