تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 21198
تاریخ انتشار: ي, 1396/09/05 - 07:52
امام جمعه خلخال در تجلیل از برترین های کاراته بسیج خلخال /
قهرمانان واقعی، کسانی بودند که کشور را حفظ کردند/ تصاویر
امام جمعه خلخال گفت: قهرمانان واقعی کسانی بودند که کشور را حفظ کردندو باید سلوک رزمندگان و بسیج در ورزشکاران تبلور یابد.

به گزارش ازناو ، مسابقات گرامیداشت هفته بسیج با شرکت 45 نفر کاراته کار در ده وزن و سه رده سنی در سالن ولایت حوزه شهری حضرت امام (ره) برگزار شد.

حجت الاسلام رشتبری امام جمعه خلخال به اتفاق فرمانده سپاه ناحیه خلخال در بازدید از این مسابقات و درجمع کاراته کاهای شهرستان خلخال گفت: قهرمانان واقعی کسانی بودند که کشور را حفظ کردند و باید سلوک رزمندگان و بسیج در ورزشکاران تبلور یابد. وی وظیفه ورزشکار امروز را الگو گیری از شهید حججی ها و مدافعان حرم عنوان و گفت: دفاع از هویت، فرهنگ و تعالیم اعتقادی واسلامی یکی از اصولی بود که شهدا آن را در کنار ولایت پذیری ادامه دادند.

سرهنگ دوم پاسدار جهانبخش عطایی نیز ضمن تبریک هفته بسیج به عموم ورزشکاران یاد و خاطره شهدای ورزشکار را گرامی داشت و بر لزوم رهری از وفرهنگ ایثار و شهادت و تقویت اعتقادات اسلامی و بنیه فرهنگی و دینی ومذهبی در بین ورزشکاران تاکید کرد.

در این مسابقات در رده سنی نونهالان در 20- سال  آقایان پورمند ، امیر علی قربانزاده ، مهرزاد حکیم زاده به مقام اول تا سوم دست یافتند

دررده سنی 23-  امیر عباس حبیبی  علی قلی پور و عرفان شمس به مقام اول تا سوم دست یافتند

در رده سنی 26- امیر علی عباسی ، ابوالفضل حیدری و محمد علی عزیزی در جایگاه اول تا سوم ایستادند

در رده سنی 33- امیر رضا عطایی ، ا میر محمد عباسی ، سجاد اصلانی  نفرات اول تا سوم این مسابقات شدند.

در رده سنی 36- سید محمد جواد مرادخانی ، امیر حسین بیرامی ، محمد رضا شیزاد در جایگاه اول تا سوم مسابقات بسیج ایستادند.

در رده سنی 40- محمد جواد عطایی ، محمد رضا چالچی، عرشیا محمودی مشترکا با محمد حسین برادر نفرات اول تا سوم مسابقات کاراته بسیج شدند.

در رده سنی نوجوانان 45- محمد شیرینی ، محمد جواد ملک زاده ، محمد مهدی حیدری با مهدی خدایاری بر سکوی اول تا سوم تکیه زدند.

در ده سنی 55- حمد رضا عباسی ، سید امیر ضا اصغری ، محمد حسن سلیمانی با هادی پورمند نفرات تا سوم سنین 55- معرفی شدند.

در رده سنی 60- آقایان محمد رضا فردوسی ، محمدامید محمدی ، حامد خدایاری به عنوان نفرات اول تا سوم مورد تجلیل قرار رگرفتند .

در رده سنی جوانان 65- نیز امیر فرزانه ، امیر حسن یگانه و نیما قنبرزاده مشترکا با علیرضا محمدی به عنوان نفرات اول تا سوم مسابقات کاراته هفته بسیج مورد تجلیل مسئولین شهرستان خلخال قرا گرفتند.

علی عباسی رئیس هیات کاراته شهرستان خلخال و مسئول برگزاری این دوره از مسابقات هفته بسیج سال 1396 ضمن تقدیر از حضور امام جمعه شهرستان خلخال و فرماندهی سپاه ناحیه خلخال در بازدید از فعالیت های ورزشی و مسابقات کاراته خلخال  از زحمات خانواده ورزشکاران وداوران و همچنین قهرمانان ورزشی شهرستان خلخال در رشته کاراته قدردانی کرد.

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر