تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 21199
تاریخ انتشار: ي, 1396/09/05 - 12:25
همزمان با سالروز تشکیل بسیج مستضعفینب برگزار شد/
اجتماع بسیجیان خلخال در 5 آذر
همزمان با سالروز تشکیل بسیج مستضعفین امروز با حضور گسترده بسیجیان خلخال تجمع 5 آذر در محل مصلی حضرت آیت الله خامنه ای خلخال برگزا رشد.

به گزارش ازناو ، امروز همزمان با سالروز تشکیل بسیج به فرمان امام خمینی (ره) با حضور گسترده بسیجیان شهرستان خلخال تجمع عظیم 5 آذر در محل مصلی حضرت آیت الله خامنه ای خلخال برگزار شد.

در این مراسم بسیجیان ضمن تجدید میثاق با مقام معظم رهبری بارها شعار مرگ بر آمریکا را تکرار و بار دیگر با آرمان بلند امام خمینی (ره) وشهدا تجدید بیعت کردند.

در این مراسم حجت الاسلام امیر رشتبری امام جمعه خلخال در سخنانی ضمن پاسداشت مقام بسیج و تشکیل این نیروی مردمی به فرمان امام راحل در حفاظت و پاسداری از انقلاب اسلامی گفت:  اکنون بسیج امروز در جای جای جهان درخشش دارد و انقلاب اسلامی با شیرازه بسیج در تمامی کشورهای منطقه ریشه گسترانیده است.

رشتبری با اشاره به اینکه دشمن در تمامی راه ها برای مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ناتوان مانده گفت: اکنون دشمن  در تفکر تضعیف بسیج است و باید بداند نیروی که ولایت مدار وبا بصیرت در تمامی صحنه ها حضور دارد هر گز در مقابل آمریکا سرخم نمی آورد.

وی سابقه تاریخی بسیج در صدر اسلام و در زمان پیامبر مکرم اسلام حضرت محمد (ص) و ائمه اطهار اشاره وگفت: بسیج تمام وقت خود را وقف اسلام و تبعیت از ولایت کرده و وامر الهی با حضور ولی فقیه در جامعه ابلاغ می شود.

امام جمعه خلخال به خط فکری برجسته امام راحل در پیش بینی تشکیل این نیروی مخلص  اشاره وگفت: بسیج صنف عبودیت و صنف تبعیت از ولی امر مسلمین است و درهیچ جایگاه دیگری و صنفی قرار نمی گیرد.

وی افزود: بسیجی تراز اول یکی از آرزوهای امام راحل بوده وامروز آرزوهای امام راحل پس از 39 از گذشت تشکیل بسیج در جهان محقق شده است.

در این مراسم  سرهنگ دوم جهانبخش عطایی نیز در سخنانی ضمن تقدیر از مردم بسیجی شهرستان خلخال در لبیک دوباره به مقام عظمای ولایت و رهبری با گرامیداشت یادو خاطره امام راحل در تشکیل این نیروی مقتدر مردمی گفت: بسیج عمل گرا و مخلص مد نظر رهبری است و بسیجی در صحنه جنگ نرم باید با قاطعیت حافظ آرمان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشد.

وی اصلی ترین عامل موفقیت بسیج را حضور در صحنه های مختلف دفاع ، سازندگی، ایثار و مقاومت، تبعیت از ولایت عنوان و گفت: همین حضور در صحنه است که دشمنان را ناکام ساخته است.

به گزارش ازناو ، دراین مراسم از فرزند بسیجی شهید فرید کاویانی لرد از شهدای مدافع حرم تجلیل و فعالان فرهنگی حوزه بسیج مورد تجلیل قرار گرفتند.

همچنین قهرمان کشوری کاراته ابوالفضل حیدری تیل و قهرمان جهانی کاراته رضا بدیعی مدال های پرافتخار خود را به فرمانده دلاور سپاه قدس  سردار سلیمانی تقدیم کردند.

 

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر