تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 21214
تاریخ انتشار: پ, 1396/09/09 - 13:58
دادستان عمومی وا نقلاب خلخال از وضعیت نامناسب مخازن نگهداری آب شرب شهر خلخال انتقاد و گفت: مخازن نگهداری آب و فاضلاب شهری امنیت لازم برای حفظ سلامتی شهروندان خلخالی را ندارد.

به گزارش ازناو ،علی نباتی بعداز ظهر امروز در بازدید ازمخازن نگهداری آب شرب شهر خلخال ضمن اظهار تاسف از بی توجهی اداره آب و فاضلاب شهری و انتقاد از عدم نگهداری صحیح از مخازن آب و نداشتن درب وا منیت لازم برای حفط سلامتی مردم شهر خلخال گفت: هیچکدام از مخازن نگهداری آب درب و محفظه سالم و قفل دار نداشته وامکان آلودگی با سم ، مردار حیوانات وحشی ، غرق شدن انسان را وجود داشته و علیرغم تذکرات داده شده چندین باره به اداره و فاضلاب شهری  هیچگونه اقدامی در جهت رفع مشکلات موجود نشده است.

دادستان خلخال گفت: سلامتی مردم شهر خلخال و استفاده از آب شرب سالم و بهداشتی اهمیت دارد و و در صورت بروز مشکل عواقب و مسئولیت حقوقی و کیفری آن بر عهده رئیس آب و فاضلاب شهری خلخال خواهد بود .

وی افزود: هیچ گونه فنس کشی و قفل مناسب بر روی آب آنبار ها و محل مخازن آب شرب شهری خلخال وجود ندارد که هر لحظه امکان وجود خطر می رود.

دادستان خلخال گفت: علاوه بر مشکلات قید شده بالا نشت آب از مخازن مشکلات عدیده ای رابرای شهروندان ایجاد خواهد کرد.

دادستان خلخال با تعیین ضرب الاجل دو ماهه برای اداره آب و فاضلاب شهری گفت: دراین فرصت باید همه اقدامات از جمله نصب دوربین های مدار بسته ، ایجاد حفاظ وفنس در محل آب انبار ، قطع نشتی ها در منابع آب در شهر خلخال انجام گیرد و در غیر این صورت مقام قضایی با تشکیل پرونده اقدام قانونی لازم را به مرحله اجرا خواهد گذاشت.

به گزارش ازناو ، تصاویر درج شده در این خبر مربوط به منابع نگهداری آب شهر خلخال می باشد که بی توجهی اداره آب و فاضلاب شهری همچنان بی صاحب رها شده است.

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر