تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 21262
تاریخ انتشار: چ, 1396/09/15 - 07:58
مدیر ساخت وتوسعه راه های اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل خبر داد
عملیات آسفالت ریزی راه روستایی لرد ومیانرودان در حال انجام است./ تصاویر
مدیر ساخت وتوسعه راه های اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل از انجام عملیات آسفالت ریزی راه روستایی لرد به میانرودان شهرستان خلخال در بخش شاهرود خبر داد وگفت: این عملیات تا مساعد بودن هوا در منطقه ادامه خواهد داشت.

به گزارش ازناو ،شاهرخ ذبيحي  صبح امروز در  بازگشت از بازدید راه های روستایی شهرستان خلخال  به خبرنگار سایت خبری ازناو گفت: بهسازي و آسفالت راه روستايي لرد  به ميانرودان شهرستان خلخال به طول 9كيلومتر در سال 95 آغاز شده و عمليات خاكي ، روسازي و ابنيه فني در اين پروژه انجام شده  و در صورت مساعد بودن شرايط جوي  ، به ميزان اعتبار تامين شده نسبت به ادامه روكش آسفالت همت خواهیم گماشت و این مسیر به لحاظ اینکه دو روستای پرجمیعت را به هم اتصال می دهد و مشکلات مهم مردم در تردد حل خواهد شد تلاش خواهیم کرد تا آسفالت این مسیر در سریعترین زمان به پایان خود نزدیک شود.

وي گفت: عرض آسفالت راه روستايي لرد – ميانرودان 5/5 متر بوده و ضخامت آن 6 سانتي متر مي باشد و براي اتمام اين پروژه 27 ميليارد ريال اعتبار مورد نياز مي باشد.. 

مدیرساخت و توسعه راههاي اداره كل راه و شهرسازی استان اردبیل افزود: با اتمام عمليات آسفالت ريزي وتوجه به ضرورت تردد ايمن در راه روستايي لرد – ميانرودان تسهيل خواهد شد.

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر