تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 21418
تاریخ انتشار: ج, 1396/10/08 - 20:29
مدیر کل بحران استانداری اردبیل از انتخاب مجموعه مدیریت بحران استان اردبیل به عنوان استان معین در مدیریت منطقه ده شهرداری تهران انتخاب شد.

به گزارش ازناو ، مسعود امامی یگانه امشب در گفتگو با خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری ازناو خلخال گفت:  در پی زلزله اخیر در تهران و البرز و به دنبال برنامه ریزی از سوی سازمان مدیریت بحران کشور  مجموعه مدیریت بحران استان اردبیل به عنوان استان معین تهران در منطقه ده شهرداری تهران انتخاب و در مواقع بحرانی در این منطقه به انجام عملیات امداد و نجات ، اسکان اضطرای ، کمک به آسیب دیدگاه و حمایت از آنان خواهد پرداخت.

امامی یگانه افزود : همچنین در راستای حمایت از آسیب دیدگاه و سرعت بخشی به انجام عملیات های انجات و کمک به زلزله زدگان  استان کرمان به عنوان پیشتیان استان اردبیل در منطقه ده تهران انتخاب شده و ایفای نقش خواهد نمود.

وی از برگزاری بیش از 60 دوره آموزشی در سطح استان برای مجموعه مدیریت بحران استان اردبیل خبر دادو افزود: افزایش آگاهی و ارتقای آمادگی نیروها در زمان بحران از عوامل عمده این آموزش ها در سطح مدیریت بحران استان اردبیل بوده است.

 به گزارش ازناو ، در سال های گذشته نیز در زلزله هریس و ورزقان ، مجموعه مدیریت بحران استان اردبیل در بهترین عملکرد توانست در سریعترین زمان به عنوان استان معین برای آذربایجان شرقی اقدامات انساندوستانه را به نمایش بگذارد.

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر